Mercedes SLK Koelvloeistof
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
Blauw, BSG 30-555-003
| Gewicht [kg] | 2 |
| Kleur | Blauw |
| Inhoud [liter] | 2 |
| Componentennummer | BSG 30-555-003 |
| Specificatie | BSG 30-555-003 |
- -10%
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -34%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
- -8%
- -20%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
- -18%
- -8%
- -10%
Geel, Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 1,19 |
| Kleur | Geel |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-G |
| Concentraat |
OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139
| Specificatie | OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139, JAP. STD JIS K2234, FRENCH STD NFR15-601, CN Std. GB 29743, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12, VW TL-774 D/G 12, VW TL-774 C=G 11, VW TL-774 C/G 11, VW G13 (VW TL 774 J), ROLLS-ROYCE MTL 5048, OPEL GME L1301, MWM 0199-99-2091/12, MTU MTL 5048, MB 325.5, MAN 324 type Si-OAT, MAN 324 typ NF, IVECO 18-1830, FORD ESD-M97B49-A, FIAT 9.55523, DEUTZ DQC CA-14, CUMMINS 85T8-2, CHRYSLER MS 7170, CASE IH JIC-501, BMW LC-97, BMW LC-87, BMW LC-18 |
- -65%
Volvo Cars 128 6083, VW TL-774 C G11, Vauxhall GMEL1301, Toyota MotorCorp TMC
- -68%
Kunststof
| Lengte [mm] | 150 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -63%
Van oliekoeler naar cilinderblok
| Lengte [mm] | 181 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
- -63%
- -78%
Renault RX Type D, VW TL 774-C (G11), MB (A 000 989 08 25, DTFR 29D100 (MB 326.
- -68%