×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes GLC Koelvloeistof
Koelvloeistof Castrol 15ED79
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (I)
15ED79
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774G, MB 325.5, MAN 324 Type Si-OAT, DTFR 29C120 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
€ 1.926,96
€ 1.926,96
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelvloeistof Febi Bilstein 183411
MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF
183411
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | MTU MTL 5048, MB 325.0, MAN 324 Si-OAT, MAN 324 SNF, MAN 324 NF, IVECO 18-1830, Ford ESD-M97B49-A, Fiat 9.55523, Deutz DQC CB-14, Deutz DQC CA-14, China GB 29743-2013, ASTM 6210, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14439, Cummins CES 14603, BMW LC-87, BMW LC-18, SANS 1251-2006, SAE J1034, JIS K 2234 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Groen |
| Concentraat |
€ 237,33
€ 149,52
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Afdichtring koelvloeistofleiding Elring 284.350
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
284.350
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 9,5 |
| Buitendiameter [mm] | 14,7 |
| Dikte [mm] | 2,6 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
€ 2,49
€ 2,84
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 216,19
€ 75,66
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Koelvloeistof Febi Bilstein 172011
G12+ (-35°C), lila
172011
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
€ 48,79
€ 31,22
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Protecton Koelvloeistof G12/G12+ Kant&Klaar 5 Liter Protecton 1890910
1890910
Protecton koelvloeistof G12 zorgt voor een optimale koeling van de motor in zomer en winter. Hierdoor blijft deze op de juiste tempratuur en raakt niet oververhit. Protecton koelvloeistof G12+ is een kant en klare koelvloeistof en  kan zonder verdunning direct gebruikt worden en geeft beschermin...
€ 20,00
€ 18,00
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Febi Bilstein 172003
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
172003
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
€ 45,53
€ 30,06
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Febi Bilstein 172018
G12++ (-35°C), lila
172018
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
€ 7,84
€ 5,02
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Protecton Koelvloeistof G12/G12+ Kant&Klaar 1 Liter Protecton 1890909
1890909
Protecton koelvloeistof G12 zorgt voor een optimale koeling van de motor in zomer en winter. Hierdoor blijft deze op de juiste tempratuur en raakt niet oververhit. Protecton koelvloeistof G12+ is een kant en klare koelvloeistof en  kan zonder verdunning direct gebruikt worden en geeft beschermin...
€ 5,49
€ 5,06
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Bar's Head Gasket Stop Leak 600 ml Bar's 1830976
1830976
Bar&lsquos Leaks Head Gasket 1 Stop Leak and Block Repair - Samengesteld om lekken en opgeblazen of beschadigde pakkingen binnen te dringen. Dit product bevat een combinatie van antivries compatibel natriumsilicaat (vloeibaar glas) en wapeningsdeeltjes die gaten en scheuren binnendringen. Als het ee...
€ 29,63
€ 23,70
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Koelvloeistof Swag 33 10 1125
G12+ (-35°C), lila
33 10 1125
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
€ 27,18
€ 16,58
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Bar's Radiator Stop Leak Bar's 1830970
1830970
Bar&rsquos Radiator Stop Leak is speciaal ontwikkeld om kleine lekken tot 0,9 millimeter af te dichten in het koelsysteem. Bar&rsquos Radiator Stop Leak is geschikt voor kunststof, aluminium en metalen radiatoren. Stopt lekage in verwarmingselementen, motorkoeling, pakkingen en koppakkingen. Stop Le...
€ 16,32
€ 13,38
- -18%
Tijdelijk uitverkocht
Protecton Antivries Concentraat 1 Liter Protecton 1890911
1890911
Protecton antivries zorgt voor een optimale koeling van de motor in zomer en winter. Hierdoor blijft deze op de juiste tempratuur en raakt niet oververhit. Protecton koelvloeistof is een concentraat en kan niet onverdund gebruikt worden! Geeft bescherming tot maximaal -37°C. Inhoud 1 liter.
 
€ 8,00
€ 7,36
- -8%
Tijdelijk uitverkocht
Protecton Antivries Concentraat 5 Liter Protecton 1890912
1890912
Protecton antivries zorgt voor een optimale koeling van de motor in zomer en winter. Hierdoor blijft deze op de juiste tempratuur en raakt niet oververhit. Protecton koelvloeistof is een concentraat en kan niet onverdund gebruikt worden! Geeft bescherming tot maximaal -37°C. Inhoud 5 liter.
&...
€ 30,00
€ 27,00
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken