Ford Transit Koelvloeistof
Jerrycan, BS 6580, ASTM D3306, VW TL-774 D (G12)
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Specificatie | BS 6580, ASTM D3306, VW TL-774 D (G12), Renault Type D, NATO S-759, ASTM D4656, ASTM D4985, Toyota TSK 2601G-8A, JASO M325, VW TL-774 F (G12+) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vat, VW TL-774 F (G12+), NATO S-759, ASTM D3306
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | VW TL-774 F (G12+), NATO S-759, ASTM D3306, BS 6580, VW TL-774 D (G12), ASTM D4985, JASO M325, Toyota TSK 2601G-8A, Renault Type D, ASTM D4656 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF
| Fabrieksadvies voor olie | Volvo VCS-2, Voith, MB 326.3, MAN 324 Typ SNF |
| Vrijgave van de fabrikant | Komatsu 07.892, JLR STJLR.03.5212, GM GMW 3420, Ford WSS-M97B44-D, DTFR 29D110 |
| Specificatie | DFS 93 K217, Deutz DQC CB-14, DAF 74002, CNH MAT 3724, CNH MAT 3624, ASTM D6210-17, ASTM D3306-20 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Silicaten vrij |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS 6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306 (III)
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | DTFR 29D100, MB 326.0, MTU MTL 5048, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, BS BS6580:2010, ASTM D4985, ASTM D3306
| Specificatie | JASO JIS K2234, BS BS6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | Deutz DQC CA-14, VW TL-774C (G11), TL-774C (G11) Deutz, MTU MTL 5048, MB 325.0, DTFR 29C100, MAN 324 Typ NF |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210, ASTM D4985
| Specificatie | GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 326.3, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110, Deutz DQC CB-14, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Stuk
| Gewicht [g] | 640 |
| Materiaal | Metaal |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
- -10%
- -8%
Bovenaan, Hoofdexpansietank, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Met snelkoppeling
| Inbouwplaats | Bovenaan, Hoofdexpansietank |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Koelleiding | Van expansievat naar koelwaterregelunit |
- -20%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%