Citroën C3 Koelvloeistof
RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111, MB 326.7
| Vrijgave van de fabrikant | RNES-B-00014 v2.1, Renault 41-01-001 -V, PSA B71 1111 |
| Specificatie | MB 326.7, JIS K 2234, Ford WSS-M97B57-A2, Fiat 9.55523, ASTM D6210, ASTM D3306 |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210
| Specificatie | JASO JIS K2234, GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 325.3, DTFR 29C110, MAN 324 Typ SNF, Deutz DQC CB-14, Ford WSS-M97B44-D, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580:2010, ASTM D6210, ASTM D4985
| Specificatie | GB 29743.1-2022 LEC, BS BS 6580 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL-774F (G12+), MB 326.3, MAN 324 Typ SNF, DTFR 29D110, Deutz DQC CB-14, DAF Approved |
| Inhoud [liter] | 208 |
| Bundeltype | Vat |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Van motorkoeler naar expansievat
| Gewicht [g] | 43 |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar expansievat |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met bevestigingsmatriaal
| Gewicht [g] | 148 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bevestigingsmatriaal |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Onder, Vooras, Kunststof, Met pakking
| Gewicht [g] | 255 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1317XJ
| Gewicht [g] | 180 |
| Voor OE nummer | 1317XJ |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Kunststof, Rubber, Met beschermpijp, Van motor naar waterpomp
| Gewicht [g] | 472 |
| Lengte [mm] | 480 |
| Materiaal | Kunststof, Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met beschermpijp |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
- -72%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 350 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 47 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -2%
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
- -10%
- -8%
- -20%
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
- -18%
- -8%
- -10%
- -10%
Van expansievat naar verdeelstuk
| Gewicht [kg] | 0 |
| Aantal | 1 |
| Koelleiding | Van expansievat naar verdeelstuk |