Audi Koelvloeistof
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 C, MB 325.2, MAN 324 NF, MB 325.0 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur bedijfsvloeistof | Blauw |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 320 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32,5 |
Kunststof, Met pakking
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
O-ring, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Doorsnedevorm | O-ring |
| Binnendiameter [mm] | 17,1 |
| Dikte [mm] | 2,62 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL-774 C, Opel/GM GME L1301, Ford ESD-M97B49-A, Iveco 18-1830, Chrysler MS-7170, Fiat 9.55523, Deutz DQC CA-14, G11 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Blauw |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -34%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
- -8%
- -20%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -34%
Links achter, Hoofdexpansietank, Van expansievat naar waterslang
| Inbouwplaats | Links achter, Hoofdexpansietank |
| Koelleiding | Van expansievat naar waterslang |
Achter, Motorblok, Metaal, Van motor naar waterpomp
| Inbouwplaats | Achter, Motorblok |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Vooras, Motor, Kunststof, Met pijpsteunen
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras, Motor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -53%
- -8%
- -10%
- -18%
UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580, VW TL-774 F/G 12+
| Specificatie | UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D/G 12, RENAULT 41-01-001/S, OPEL QL 130100, MTU MTL 5048, MB 326.3, MAZDA MEZ MN 121 D, MAN D36 5600, MAN 324 typ SNF, MAK A4.05.09.01, MACK 014 GS 17009, LIEBHERR MD1-36-130, LEYLAND DW03245403, KOMATSU 07.892, JQ07913-014, JOHN DEERE JDM H5, JLR WSS-M97B44-D, JLR CMR 8229, GM 6277M(+B040 1065), FORD WSS-M97B44-D, FIAT 9.55523, DEUTZ 0199-99-2091, DEUTZ 0199-99-1115, DETROIT DIESEL, DAF 74002, CUMMINS IS/N14, CUMMINS CES 14603 |
- -63%