Audi RS3 Koelvloeistof
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
- -8%
- -20%
Achter, Motorblok, Metaal, Van motor naar waterpomp
| Inbouwplaats | Achter, Motorblok |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
Vooras, Motor, Kunststof, Met pijpsteunen
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras, Motor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -53%
- -8%
- -10%
- -18%
Geel, Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 1,19 |
| Kleur | Geel |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-G |
| Concentraat |
OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139
| Specificatie | OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139, JAP. STD JIS K2234, FRENCH STD NFR15-601, CN Std. GB 29743, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12, VW TL-774 D/G 12, VW TL-774 C=G 11, VW TL-774 C/G 11, VW G13 (VW TL 774 J), ROLLS-ROYCE MTL 5048, OPEL GME L1301, MWM 0199-99-2091/12, MTU MTL 5048, MB 325.5, MAN 324 type Si-OAT, MAN 324 typ NF, IVECO 18-1830, FORD ESD-M97B49-A, FIAT 9.55523, DEUTZ DQC CA-14, CUMMINS 85T8-2, CHRYSLER MS 7170, CASE IH JIC-501, BMW LC-97, BMW LC-87, BMW LC-18 |
- -65%
5Q0122291AK, Met sensor
| Voor OE nummer | 5Q0122291AK |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met sensor |
1J0122291C, voor voeruigen met standkachel
| Voor OE nummer | 1J0122291C |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
T-vorm (T-stuk), Kunststof, Van verdeelstuk naar motorkoeler
| Hoek [°] | 90 |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor leidingdiameter 2 [mm] | 20 |
| Voor leidingdiameter 1 [mm] | 32 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van verdeelstuk naar motorkoeler |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Kunststof, Van verbindingsbuis naar verarmingskoeler
| Voor leidingdiameter 2 [mm] | 12 |
| Voor leidingdiameter 1 [mm] | 20 |
| Hoek [°] | 45 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van verbindingsbuis naar verarmingskoeler |
Kunststof, Van koelwaterregelunit naar motorkoeler
| Hoek [°] | 90 |
| Aantal in/uitgangen | 2 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
Motorruimte
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Links, Motorruimte, Metaal
| Afbeelding in acht nemen | |
| Aantal in/uitgangen | 6 |
| Inbouwplaats | Links, Motorruimte |
| Materiaal | Metaal |
Achter, Motorruimte, Metaal
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Inbouwplaats | Achter, Motorruimte |
| Materiaal | Metaal |
Rechts, Motorruimte, Metaal
| Afbeelding in acht nemen | |
| Aantal in/uitgangen | 9 |
| Inbouwplaats | Rechts, Motorruimte |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder slang |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klemmen |