Audi Q7 Koelvloeistof
Organic
| Gewicht [g] | 170 |
| Materiaal | Organic |
- -83%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Retourleiding
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 22 |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Naloop/terugloop | Retourleiding, Aanvoerleiding |
| Koelleiding | Pijp naar oliekoeler |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Met pakking, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met houder |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk), rechts, Motorblok
| Materiaal | HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Rechts, Motorblok |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Links boven
| Gewicht [g] | 37 |
| Inbouwplaats | Links boven |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
PA (polyamide), Van expansievat naar waterslang
| Binnendiameter 3 [mm] | 8 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van expansievat naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), Van expansievat naar waterslang
| Binnendiameter 3 [mm] | 8 |
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van expansievat naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 7,9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 7,9 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Binnendiameter [mm] | 37,5 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 6,2 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
- -10%