Audi Q5 Koelvloeistof
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Waterpomp
| Binnendiameter [mm] | 20,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26,5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,5 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 300 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 630 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 290 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 14 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
HNBR (Hydrierter Acryl-Nitril-Butadien-Kautschuk)
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Van oliekoeler naar cilinderblok
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Met pakking
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
| Materiaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Naloop/terugloop | Retourleiding, Aanvoerleiding |
| Koelleiding | Pijp naar oliekoeler |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Kunststof
| Lengte 1 [mm] | 570 |
| Gewicht [g] | 558 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
06E121083N
| Gewicht [g] | 184 |
| Voor OE nummer | 06E121083N |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Links, Motorkoeler, 8R0121081AQ
| Inbouwplaats | Links, Motorkoeler |
| Voor OE nummer | 8R0121081AQ |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte [mm] | 26,5 |
| Breedte [mm] | 20,5 |
| Dikte [mm] | 5 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -47%