Audi A4 Koelvloeistof
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 500 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 17 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Uitlaatgasturbo, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Stalen buis, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Inbouwplaats | Uitlaatgasturbo |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder, met ringnippel |
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Koelleiding | Turbolader naar pijp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 300 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 16,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 15,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 650 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 630 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 480 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 31,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Metaal
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 220 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Binnendiameter1 [mm] | 20,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20,5 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Waterpomp
| Binnendiameter [mm] | 20,5 |
| Buitendiameter [mm] | 26,5 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Dikte [mm] | 5,5 |
| Inbouwplaats | Waterpomp |
UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580, VW TL-774 F/G 12+
| Specificatie | UNE STD 26-361-88/1, FVV Heft R443, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D/G 12, RENAULT 41-01-001/S, OPEL QL 130100, MTU MTL 5048, MB 326.3, MAZDA MEZ MN 121 D, MAN D36 5600, MAN 324 typ SNF, MAK A4.05.09.01, MACK 014 GS 17009, LIEBHERR MD1-36-130, LEYLAND DW03245403, KOMATSU 07.892, JQ07913-014, JOHN DEERE JDM H5, JLR WSS-M97B44-D, JLR CMR 8229, GM 6277M(+B040 1065), FORD WSS-M97B44-D, FIAT 9.55523, DEUTZ 0199-99-2091, DEUTZ 0199-99-1115, DETROIT DIESEL, DAF 74002, CUMMINS IS/N14, CUMMINS CES 14603 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
T-vorm (T-stuk), N90794401, Kunststof
| Uitwendige aansluitdiameter 2 [mm] | 20 |
| Uitwendige aansluitdiameter 1 [mm] | 16 |
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor OE nummer | N90794401 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
- -12%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -47%
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -57%
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Rood |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 30 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 15 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Kunststof, Met pakkingen
| Kleur | Zwart |
| Materiaal pakking | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Lengte [mm] | 26 |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter [mm] | 13 |
| Buitendiameter [mm] | 23 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar cilinderblok |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.