Audi A3 Koelvloeistof
Voor, Onder, PA 66 GF 30
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal bevestigingspunten | 2 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Inbouwplaats | Voor, Onder |
| Materiaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar expansievat |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
VW/Audi TL 774-D G12, STJLR.651.5003, VW TL 774-F (G12+), Ford WSS-M97B44-D (a
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 400 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 550 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vat, Komatsu 07.892, MAN 324 Typ SNF, MTU MTL 5048
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Specificatie | Komatsu 07.892, MAN 324 Typ SNF, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, AFNOR NFR 15-601, VW TL-774 F (G12+), GM 6277M, Renault Type D, SAE J1034, John Deere JDM H5, ASTM D4656, DTFR 29D110 (MB 326., ASTM D4985, Ford WSS-M, JASO M325, BS 6580, ASTM D3306 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Vat, Renault Type D, BS 6580, SAE J1034
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Specificatie | Renault Type D, BS 6580, SAE J1034, JASO M325, Liebherr MD1-36-130, Volvo VCS, ASTM D3306, DTFR 29D110 (MB 326., VW TL-774 F (G12+), Komatsu 07.892, Ford WSS-M, MAN 324 Typ SNF, ASTM D4985, MTU MTL 5048, VW TL-774 D (G12), GM 6277M, AFNOR NFR 15-601, ASTM D4656, John Deere JDM H5 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5Q0122291H, Kunststof, Achter, op warmtewisselaar
| Voor OE nummer | 5Q0122291H |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Achter, op warmtewisselaar |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
5Q0122291CT, Kunststof, Links
| Voor OE nummer | 5Q0122291CT |
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Links |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
PA (polyamide), Van thermostaat naar motorkoeler
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van thermostaat naar motorkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 49 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), Met afdichtring, Van motor naar waterpomp
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Met afdichtring
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), Van thermostaat naar motorkoeler
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van thermostaat naar motorkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 49,1 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 49,1 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
PA (polyamide), Met afdichtring, Van motor naar waterpomp
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Met afdichtring
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart, Metaal, Met verbindingsplaat, Van waterslang naar extra waterpomp
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Koelleiding | Van waterslang naar extra waterpomp |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12)
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774-J (G13), VW TL 774-G (G12++), VW TL 774-F (G12+), VW TL 774-D (G12), VW TL 774-C (G11), VW TL 774-L (G12Evo), Toyota LLC 2WW, Toyota LLC 1WW, BS 6580 |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 210 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW TL 774 J, G13, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 J, G13 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Kleur | Lila |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Concentraat |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | Ford WSS-M97B44-D, Toyota SLLC, DEX-Cool, MAN 324 SNF, Volvo VCS, MB 325.3, VW TL 774 D, VW TL 774 F |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G13 (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G13 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.