Audi A1 Koelvloeistof
Zwart, Gelakt, Achter, Stalen buis
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal bevestigingspunten | 2 |
| Kleur | Zwart |
| Oppervlakte | Gelakt |
| Inbouwplaats | Achter |
| Materiaal | Stalen buis |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met houder |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor, Onder, PA 66 GF 30
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Aantal bevestigingspunten | 2 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Inbouwplaats | Voor, Onder |
| Materiaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar expansievat |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
| Gewicht [g] | 400 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Breedte [mm] | 100 |
| Lengte [mm] | 550 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 1,5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++, MB 325.5, Scania TB 1451, MAN 324 Typ Si-OAT, VW TL 774 G, MB 325.6 |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Kleur | Lila |
| Concentraat |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
G12++ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12++ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -36%
- -8%
- -20%
Achter, Motorblok, Metaal, Van motor naar waterpomp
| Inbouwplaats | Achter, Motorblok |
| Materiaal | Metaal |
| Koelleiding | Van motor naar waterpomp |
Vooras, Motor, Kunststof, Met pijpsteunen
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Gewicht [g] | 123 |
| Inbouwplaats | Vooras, Motor |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 13 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 13 |
- -53%
- -8%
- -10%
- -18%
Geel, Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine
| Gewicht [kg] | 1,19 |
| Kleur | Geel |
| Chemische eigenschappen | Zonder boraat, Met silicaat, Zonder amine, Zonder fosfaat, Nitraat vrij |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-G |
| Concentraat |
OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139
| Specificatie | OENORM STD V5142, OENORM STD V5141, OENORM STD V5140, OENORM STD V5139, JAP. STD JIS K2234, FRENCH STD NFR15-601, CN Std. GB 29743, BRIT. STD. BS 6580 |
| Fabrieksadvies voor koelvloeistof | VW TL-774 L/G 12 EVO, VW TL-774 G/G12++, VW TL-774 F/G 12+, VW TL-774 D=G 12, VW TL-774 D/G 12, VW TL-774 C=G 11, VW TL-774 C/G 11, VW G13 (VW TL 774 J), ROLLS-ROYCE MTL 5048, OPEL GME L1301, MWM 0199-99-2091/12, MTU MTL 5048, MB 325.5, MAN 324 type Si-OAT, MAN 324 typ NF, IVECO 18-1830, FORD ESD-M97B49-A, FIAT 9.55523, DEUTZ DQC CA-14, CUMMINS 85T8-2, CHRYSLER MS 7170, CASE IH JIC-501, BMW LC-97, BMW LC-87, BMW LC-18 |
- -65%
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 380 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
1J0122291C, voor voeruigen met standkachel
| Voor OE nummer | 1J0122291C |
| Uitvoering | Voor voeruigen met standkachel |
Kunststof, op warmtewisselaar
| Materiaal | Kunststof |
| Inbouwplaats | Op warmtewisselaar |
Kunststof, Met pakkingen, Van thermostaat naar waterpomp
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
T-vorm (T-stuk), Kunststof, Van verdeelstuk naar motorkoeler
| Hoek [°] | 90 |
| Vorm | T-vorm (T-stuk) |
| Voor leidingdiameter 2 [mm] | 20 |
| Voor leidingdiameter 1 [mm] | 32 |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van verdeelstuk naar motorkoeler |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |