Koelvloeistof houdt uw auto op weg
De motor van uw auto wordt warmer tijdens het rijden en dus moet er koelvloeistof rondgepompt worden om de zaak te koelen. Koelvloeistof kunt u zelf bijvullen en die koelvloeistof bestelt u natuurlijk voordelig online bij MijnAutoOnderdelen.be. Niet alleen onderdelen, maar ook smeermiddelen en vloeistoffen leveren we voor zeer scherpe prijzen.
Vul de radiateur met koelvloeistof
Koelvloeistof moet in de radiateur en wordt vandaaruit rondgepompt. Zo blijft de motor op de ideale temperatuur. Bovendien voorkomt de vloeistof dat de motor gaat koken als hij te warm wordt. Ook als u onverhoopt in de file staat kan de temperatuur flink oplopen. Koelvloeistof zorgt ervoor dat u zich geen zorgen hoeft te maken.
Vloeistoffen en al dat andere
Via onze webwinkel bestelt u allerlei vloeistoffen waarmee u uw auto in topconditie houdt. Maar ook voor alle onderdelen bent u natuurlijk van harte welkom. Want ook die leveren we tot 65% goedkoper dan andere leveranciers. Steeds meer autobezitters die zelf hun auto willen onderhouden of repareren weten ons te vinden.
Auto-onderdelen in het groot
Dat we de grootste van Nederland zijn klopt. We hebben 2 miljoen auto-onderdelen in onze catalogus staan. Echt voor ieder merk en elk type hebben we de juiste onderdelen. Veel autobezitters zijn maar wat blij dat ze hierdoor niet langer afhankelijk zijn van dure autogarages.
- Abarth
- Ac
- Acura
- Adiva
- Adly
-
Toon minder Toon meer
- Aeon
- Aiways
- Aixam
- Alfa Romeo
- Alpina
- Alpine
- Alrendo
- Amc
- Aprilia
- Aro
- Artega
- Asia Motors
- Asiawing
- Aston Martin
- Atala
- Audi
- Austin
- Austin-Healey
- Auto Union
- Autobianchi
- B-On
- BMW
- BYD
- Baic
- Baotian
- Barkas
- Baw
- Bedford
- Beeline
- Benelli
- Bentley
- Benzhou
- Bertone
- Beta
- Bimota
- Bitter
- Bizzarrini
- Bond
- Borgward
- Bremach
- Bristol
- Brixton
- Bsa Motorcycles
- Buell
- Bugatti
- Buick
- Cadillac
- Cagiva
- Cake
- Callaway
- Carbodies
- Casalini
- Caterham
- Ccm
- Cenntro
- Cezeta
- Cf Moto
- Checker
- Chery
- Chevrolet
- Chrysler
- Citroën
- Cmc
- Comarth
- Cpi
- Cupra
- Dacia
- Daelim
- Daewoo
- Daf
- Daihatsu
- Daimler
- Dallas
- De La Chapelle
- De Lorean
- De Tomaso
- Derbi
- Dfsk
- Dodge
- Donkervoort
- Dr
- Ds
- Ducati
- E.F.O
- E.Go
- Eagle
- Ecm
- Elaris
- Energica
- Eton
- Evum Motors
- FSO
- Fantic
- Ferrari
- Fiat
- Fisker
- Ford
- Ford Africa
- Ford Australia
- Ford Otosan
- Ford Usa
- Gac Mobylette
- Galloper
- Garelli
- Gasgas
- Gaz
- Geely
- Generic
- Genesis
- Geo
- Gilera
- Ginetta
- Giotti Victoria
- Glas
- Gmc
- Gonow
- Goupil
- Govecs
- Great Wall
- Grecav
- Harley-Davidson
- Hercules
- Hillman
- Hindustan
- Hmracing
- Hobbycar
- Honda
- Hongqi
- Horex
- Horwin
- Huatian
- Hummer
- Husaberg
- Husqvarna
- Hyosung
- Hyundai
- Indian
- Indigo
- Ineos
- Infiniti
- Innocenti
- Iran Khodro
- Irmscher
- Isdera
- Iso
- Isorivolta
- Isuzu
- Italjet
- Iveco
- Izh
- Jac
- Jaguar
- Jawa
- Jeep
- Jensen
- Jinlun
- Jmc
- Kawasaki
- Keeway
- Kia
- Kreidler
- Ksr Moto
- Ktm
- Kuba
- Kymco
- Lada
- Lamborghini
- Lambretta
- Lancia
- Land Rover
- Landwind (Jmc)
- Laverda Motorcycles
- Ldv
- Levc
- Lexmoto
- Lexus
- Lifan
- Ligier
- Lincoln
- Lingben
- Lloyd
- Lml
- Lotus
- Lti
- Lucid
- Luxxon
- Lynk & Co
- Mahindra
- Maico
- Malaguti
- Man
- Marcos
- Maserati
- Mash
- Maxus
- Maybach
- Mazda
- Mbk
- Mclaren
- Mega
- Megelli
- Mercedes
- Mercury
- Metrocab
- Mg
- Mg (Saic)
- Mia Electric
- Micro
- Microcar
- Middlebridge
- Minelli
- Mini
- Mitsubishi
- Mitsuoka
- Mondial
- Morgan
- Morris
- Moskvich
- Moto Guzzi
- Moto-Morini
- Motobi
- Motowell
- Motron
- Mpm Motors
- Mv Agusta
- Mz
- Nextem
- Nio
- Nipponia
- Nissan
- Niu
- Nsu
- Oldsmobile
- Oltcit
- Online
- Opel
- Ora
- Osca
- Pagani
- Panoz
- Panther
- Peugeot
- Pgo
- Pgo Motorcycles
- Piaggio
- Pininfarina
- Plymouth
- Polestar
- Pontiac
- Porsche
- Premier
- Proton
- Puch
- Qingqi
- Qjmotor
- Quadro
- Ram
- Ranger
- Rayton Fissore
- Regal Raptor
- Reliant
- Renault
- Renault Trucks
- Reva
- Rex
- Riley
- Rivero
- Rolls-Royce
- Romanital
- Rover
- Royal Enfield
- Ruf
- Saab
- Sachs
- Sanben
- Sanglas
- Santana
- Saturn
- Scomadi
- Seat
- Seres
- Sevic
- Sfm
- Shelby
- Sherco
- Simson
- Sipani
- Skoda
- Skywell
- Smart
- Solo
- Sommer Motorcycles
- Spectre
- Spyker
- Ssangyong
- Standard Automobile
- Steyr
- Streetscooter
- Subaru
- Sunbeam
- Super Soco
- Suzuki
- Swm
- Sym
- Talbot
- Tata
- Tazzari
- Tesla
- Tgb
- Think
- Tinbot
- Togg
- Tomos
- Tornax
- Toyota
- Toyota (Gac)
- Trabant
- Triumph
- Tropos
- Turbho
- Tvr
- Uaz
- Um
- Umm
- Vauxhall
- Vector
- Vento
- Venturi
- Vespa
- Victory Motorcycles
- Vinfast
- Vm
- Voge
- Volkswagen
- Volvo
- Wangye
- Wartburg
- Westfield
- Wey
- Wiesmann
- Willys
- Wolseley
- Xbus
- Xev
- Xgjao
- Xingyue
- Xpeng
- Yadea
- Yamaha
- Yiben
- Yugo
- Yulon
- Zastava
- Zaz
- Zenos Cars
- Zero
- Znen
- Zongshen
- Zontes
- Zuendapp
1J0121087E, Kunststof
| Voor OE nummer | 1J0121087E |
| Materiaal | Kunststof |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof, Met verbindingsplaat, Van motor naar verwarmingskoeler
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Koelleiding | Van motor naar verwarmingskoeler |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met afdichtring, zwart
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -45%
PA (polyamide), Van motor naar thermostaat
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van motor naar thermostaat |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
VW TL 774 D, G12 (-35°C), rood
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | VW TL 774 D, G12 (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Rood |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik | |
| Temperatuur van [°C] | -35 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
G12+ (-35°C), lila
| Let op de serviceinformatie | |
| Specificatie | G12+ (-35°C) |
| Inhoud [liter] | 10 |
| Kleur | Lila |
| Klaar voor gebruik |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Met afdichtring, Met verbindingsstuk, Met verbindingsplaat
| Lengte [mm] | 342 |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk, Met verbindingsplaat |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PA (polyamide), Van expansievat naar verdeelstuk en cilinderkop
| Materiaal | PA (polyamide) |
| Koelleiding | Van expansievat naar verdeelstuk en cilinderkop |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -36%
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras, Kunststof, Met pakking, Met schroef
| Gewicht [g] | 165 |
| Inbouwplaats | Vooras |
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met schroef |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Bovenaan, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Slanglengte [mm] | 450 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26,5 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
PA 6 GF 30, Polyamid 12, Stuk
| Gewicht [g] | 145 |
| Materiaal | PA 6 GF 30, Polyamid 12 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Aramide, PA 6 GF 30
| Materiaal van 3e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Materiaal van 2e laag | Aramide |
| Materiaal van 1e laag | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Gewicht [g] | 120 |
| Materiaal | PA 6 GF 30, Polyamid 12 |
| Hoeveelheid | Stuk |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
03G121065AA
| Gewicht [g] | 423 |
| Voor OE nummer | 03G121065AA |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6, Met pakking, Met houder
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Voor aanbevolen reparatie aanwijzingen, zie toebehoorlijst | |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Polyamid 6.6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met houder |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
8200 408 549, Kunststof
| Voor OE nummer | 8200 408 549 |
| Materiaal | Kunststof |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 320 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Zwart, Kunststof
| Brochure raadplegen | |
| Buislengte [mm] | 150 |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Kunststof |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 0 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Retourleiding, Van turbolader naar waterslang
| Naloop/terugloop | Retourleiding |
| Koelleiding | Van turbolader naar waterslang |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
BSG 65-545-002
| Gewicht [g] | 252 |
| Componentennummer | BSG 65-545-002 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451
| Vrijgave van de fabrikant | VW TL 774-L, VW G12E050, VAG G12 evo, Scania TB-1451, MB 326.6, MB 326.5, MB 325.6, MB 325.5 |
| Specificatie | MAN 324 Si-OAT, Liebherr LH-01-COL3A, Deutz DQC CC-14, Cummins CES 14603, BMW 83 19 2 466 484, BMW 83 19 2 458 358 |
| Inhoud [liter] | 15 |
| Bundeltype | Bag-in-box |
| Chemische eigenschappen | Nitraat vrij |
Op voorraad
Vandaag voor 11:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Metaal, Met pakking
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -73%
- -35%