Volkswagen Knipperlicht
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Rechts, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-015
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-015 |
Links, Zonder gloeilampen, Transparant, BSG 90-810-016
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Transparant |
| Componentennummer | BSG 90-810-016 |
Rechts, Zonder gloeilampen, Oranje, BSG 90-810-017
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Componentennummer | BSG 90-810-017 |
Links, Zonder gloeilampen, Oranje, BSG 90-810-018
| Gewicht [kg] | 0 |
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder gloeilampen |
| Lichtschijfkleur | Oranje |
| Componentennummer | BSG 90-810-018 |
Rechts, BSG 90-915-001
| Inbouwplaats | Rechts |
| Componentennummer | BSG 90-915-001 |
Links, Zonder lamphouder, BSG 90-916-001
| Inbouwplaats | Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Componentennummer | BSG 90-916-001 |
Links, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-003
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-003 |
Rechts, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-004
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-004 |
Rechts, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-005
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-005 |
Links, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-006
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-006 |
Rechts, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 90-916-007 |
Links, wit, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 90-916-008 |
Rechts, LED, ECE-getest, BSG 90-916-009
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 90-916-009 |
Links, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-010
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-010 |
Rechts, LED, ECE-getest, BSG 90-916-011
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Componentennummer | BSG 90-916-011 |
Links, voor stuur links/rechts, BSG 90-916-012
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Componentennummer | BSG 90-916-012 |
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 182 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 4 |
- -67%
2 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt
| Gewicht [g] | 29 |
| Aansluittechniek | 2 x 2,8 mm, 3 x 6,3 mm |
| Diepte [mm] | 30 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 + 5 |
- -55%
4 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2 + 1/6 x 21 |
- -65%
3 x 6,3 mm, Elektrisch, Gestekt, Platte stekker
| Gewicht [g] | 45 |
| Diepte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 3 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 3 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 2/4 x 21 + 5 |
- -68%
Links, P21W, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Links |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 82700105 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -57%
Rechts, P21W, Zonder lamphouder, geel
| Inbouwplaats | Rechts |
| Lamptype | P21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Lichtschijfkleur | Geel |
| Artikelnummer paar | 82700104 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -61%
Links, wit, PY21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82700120 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -58%
Rechts, wit, PY21W, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts |
| Kleur | Wit |
| Lamptype | PY21W |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
| Artikelnummer paar | 82700119 |
| Monteerwijze | Opbouw |
- -58%
Voor en achter, Akustisch
| Breedte van papierrol van [mm] | 14 |
| Inbouwplaats | Voor en achter |
| Informatieoverdracht | Akustisch |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10 |
| Breedte [cm] | 4,5 |
| Lengte [cm] | 5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10 |
| Breedte [cm] | 4,5 |
| Lengte [cm] | 5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
Certified Quality, rechts, Links, Wy5W
| Hoogte [cm] | 3,50 |
| Breedte [cm] | 3,60 |
| Lengte [cm] | 7,70 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Lamptype | Wy5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
Certified Quality, Links, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 5,00 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Certified Quality, rechts, voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [cm] | 10 |
| Breedte [cm] | 4,5 |
| Lengte [cm] | 5 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 0,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Links |
Voor stuur links/rechts, Certified Quality, rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Hoogte [cm] | 10,00 |
| Breedte [cm] | 4,50 |
| Lengte [cm] | 0,50 |
| Kwaliteit | Certified Quality |
| Inbouwplaats | Rechts |