Volkswagen Knipperlicht
- 1500/1600
- 181
- 411/412
- Amarok
- Arteon
-
Toon minder Toon meer
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Links voor, Transparent, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Rechts voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, Zonder zijlicht
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
- -2%
Links voor, Transparent, Zonder zijlicht
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lichtfunctie | Zonder zijlicht |
Rechts voor, Transparent
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, LED
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder Leaving Home functie |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Leaving-Home functie |
Links voor, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
| Uitvoering | Voor voertuigen met Leaving-Home functie |
Buitenspiegel rechts, Transparent, LED, ECE-getest
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Transparent |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Rechts voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Links voor, Transparent, ECE-getest, Zonder lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Transparent |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder lamphouder |
Buitenspiegel links, zwart
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Zwart |
Rechts voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Rechts voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Links voor, wit, ECE-getest, Met lamphouder
| Inbouwplaats | Links voor |
| Kleur | Wit |
| Registratietype | ECE-getest |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met lamphouder |
Aan beide zijden, inbouw aan zijkant, Oranje, LED
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, inbouw aan zijkant |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | LED |
| Registratietype | ECE-getest |
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,7 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,70 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,40 |
| Nettogewicht [g] | 102 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 11 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 170W |
- -64%
Elektrisch, Geschroefd, Met houder, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 71 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,20 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 3,60 |
| Nominale stroom [V] | 24 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Relaisfunctie | Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
| Elektr. schakelvermogen [W] | (2+1)X21W+5W |
- -64%
Elektrisch
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch |
| Aantal contacten | 3 |
| Voor OE nummer | 735491937 |
Rechts voor, Links voor, Oranje, W5W
| Inbouwplaats | Rechts voor, Links voor |
| Kleur | Oranje |
| Lamptype | W5W |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -29%
Buitenspiegel rechts, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6201136 |
- -64%
Buitenspiegel links, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Artikelnummer paar | 6204133 |
- -64%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met knipperlicht (LED), Links
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Links |
- -32%
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met knipperlicht (LED), rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Lichtfunctie | Met knipperlicht (LED) |
| Inbouwplaats | Rechts |
- -32%
Buitenspiegel rechts, wit, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Buitenspiegel rechts |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -70%
Buitenspiegel links, wit, Zonder gloeilamp
| Inbouwplaats | Buitenspiegel links |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
- -70%