×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Citroën Jumpy Kentekenverlichting
Kentekenverlichting Vemo V42-84-0002
Aan beide zijden, Geclipst, W5W
V42-84-0002
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Monteerwijze | Geclipst |
| Lamptype | W5W |
€ 17,32
€ 13,50
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
€ 39,17
€ 29,77
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080012
Rechts, Links, voor voertuigen met achterportier
2080012
| Alternatieve reparatieset | 2080123 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 22,23
€ 22,23
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080013
Rechts, Links, voor voertuigen met achterportier
2080013
| Alternatieve reparatieset | 2080122 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp, Zonder lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
€ 27,44
€ 27,44
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080027
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
2080027
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 8,12
€ 8,12
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080028
Rechts, Links, Met gloeilamp, Met lamphouder
2080028
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 17,05
€ 17,05
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080122
Rechts, Links, voor voertuigen met achterportier
2080122
| Alternatieve reparatieset | 2080013 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 30,31
€ 30,31
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenlamp Metzger 2080123
Rechts, Links, voor voertuigen met achterportier
2080123
| Alternatieve reparatieset | 2080012 |
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp, Met lamphouder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Lichtschijfkleur | Transparent |
| Lamptype | W5W |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 31,50
€ 31,50
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting Blic 5402-038-11-910
Rechts, Links, LED
5402-038-11-910
| Inbouwplaats | Rechts, Links |
| Productiedatum vanaf | 06.1994 |
| Lamptype | LED |
€ 63,09
€ 22,08
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting Blic 5402-009-31-900
Achter, W5W
5402-009-31-900
| Inbouwplaats | Achter |
| Productiedatum vanaf | 01.2007 |
| Lamptype | W5W |
€ 36,82
€ 11,79
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting Abakus 009-31-920
Aan beide zijden, Achterklep (5e deur), Aluminium, Kunststof
009-31-920
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden, Achterklep (5e deur) |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder gloeilamp |
€ 38,19
€ 10,70
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting TYC 15-0219-00-2
Aan beide zijden, Met gloeilamp, W5W
15-0219-00-2
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met gloeilamp |
| Lamptype | W5W |
€ 11,98
€ 8,51
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Kentekenverlichting AIC 72329
Links, rechts, voor voertuigen met achterportier, Met E-keurmerk
72329
| Inbouwplaats | Links, rechts |
| Uitvoering | Voor voertuigen met achterportier |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met E-keurmerk |
| Modeljaar vanaf | 2009 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
€ 20,21
€ 20,21
Tijdelijk uitverkocht