Seat Kachelweerstand
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1H0959263
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1H0959263 |
| Aantal contacten | 5 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0819022A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1J0819022A |
| Aantal contacten | 4 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6Q2907521B
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6Q2907521B |
| Aantal contacten | 8 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Wit
| Voor OE nummer | 10.9042 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6Q0959263, voor voertuigen met airco (manueel), zwart
| Voor OE nummer | 6Q0959263 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J0819022A, voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco (manueel), zwart
| Voor OE nummer | 1J0819022A |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco, voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -20%
Voor voertuigen zonder airco, zwart
| Voor OE nummer | 10.9059 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
7M0959263G, voor voertuigen met airco (manueel), groen
| Voor OE nummer | 7M0959263G |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Groen |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zwart
| Voor OE nummer | 10.9142 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
701959263D, voor voertuigen met airco
| Voor OE nummer | 701959263D |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 3 |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wit
| Voor OE nummer | 64113457445 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel), voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 4 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,00 |
| Nettogewicht [g] | 28 |
| Verpakkingslengte [cm] | 11,5 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
191 959 263
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Voor OE nummer | 191 959 263 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
701959263A
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 701959263A |
| Aantal contacten | 4 |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, voor voertuigen met airco, Met kabel
| Weerstand tot [Ohm] | 0,28 |
| Weerstand van [Ohm] | 0,09 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met kabel |
- -65%
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
191959263C, wit
| Voor OE nummer | 191959263C |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Wit |
- -11%
7L0 907 521 B
| Aantal aansluitingen | 4, 2 |
| Voor OE nummer | 7L0 907 521 B |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2Q0959263
| Verpakkingsbreedte [cm] | 7,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 7,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 20 |
| Totale hoogte [mm] | 24 |
| Buiten breedte [mm] | 57 |
| Buiten lengte [mm] | 71 |
| Diepte [mm] | 56 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor artikelnummer | 2Q0959263 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -1%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.