Seat Kachelventilator
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,51 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 300 |
Voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 1,37 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Vermogen [W] | 350 |
- -5%
Voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 1,79 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Vermogen [W] | 320 |
- -18%
Voor voertuigen met stuur rechts, Met weerstand
| Gewicht [kg] | 1,96 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 320 |
Voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 1,99 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -14%
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,605 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,755 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 235 |
- -19%
Voor voertuigen met stuur rechts, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,89 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Vermogen [W] | 320 |
- -21%
OE EQUIVALENT, 8E1820021E
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 8E1820021E |
- -6%
OE EQUIVALENT, 1H1820021
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 1H1820021 |
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAHLE, voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 2 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3306 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Diameter [mm] | 174 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 317 |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAHLE, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,88 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3459 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAHLE |
| Diameter [mm] | 149 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 222 |
- -62%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur rechts, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 2,23 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3729 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 174 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 344 |
- -18%
Voor voertuigen met stuur rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Buitendiameter [mm] | 145 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -38%
Voor voertuigen met stuur rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 280 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -37%
- -51%
1K1 820 015 Q SK, voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K1 820 015 Q SK |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -41%
Voor, voor voertuigen met boordcomputer, voor voertuigen met multifunctioneel stuur, voor voertuigen met cruise-control
| Inbouwplaats | Voor |
| Uitvoering | Voor voertuigen met boordcomputer, voor voertuigen met multifunctioneel stuur, voor voertuigen met cruise-control |
| Hoogte [mm] | 162 |
| Breedte [mm] | 199 |
| Lengte [mm] | 225 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Met behuizing, voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Behuizing | Met behuizing |
| Hoogte [mm] | 190 |
| Breedte [mm] | 230 |
| Lengte [mm] | 228 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [mm] | 165 |
| Breedte [mm] | 175 |
| Lengte [mm] | 185 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -13%
Voor voertuigen met stuur links, Draairichting tegen de klok in
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Nominaal vermogen [W] | 140 |
| Bedrijfstoerental [1/min] | 3100 |
| Diameter [mm] | 148 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links