Seat Toledo Kachelventilator
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, Rond, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Vermogen [W] | 192 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 119 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 102 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6R1 819 015 A, voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6R1 819 015 A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Male
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Vermogen [W] | 250 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Vermogen [W] | 392 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder airco
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Vermogen [W] | 338 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 15:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Buitendiameter [mm] | 145 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 280 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K1 820 015 Q SK, voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K1 820 015 Q SK |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1K1 819 015 F, voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K1 819 015 F |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 2800 |
| Nominaal vermogen [W] | 312 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 174,5 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 300 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 120 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
6R1 819 015 A, voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 6R1 819 015 A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -37%
| Dikte [mm] | 45 |
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1J1819021C, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Brutogewicht [g] | 2000 |
| Gewicht [g] | 1082 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1J1819021C |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1K1819015, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand, Draairichting met de klok mee
| Brutogewicht [g] | 2050 |
| Gewicht [g] | 1619 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K1819015 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1K1820015A, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand, Draairichting met de klok mee
| Brutogewicht [g] | 2050 |
| Gewicht [g] | 1883 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K1820015A |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 216 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, Rond, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Vermogen [W] | 210 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Met besturingseenheid, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 264 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 150 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 288 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 145 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 228 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 4 werkdagen bij u geleverd.
Met besturingseenheid, Male, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met besturingseenheid |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 240 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
- -21%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Behr, Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Behr |
| Diameter [mm] | 174 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 336 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
Zonder besturingssysteem, Female, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 120 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Female |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 114 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
| Materiaal | Kunststof |
BEHR, voor voertuigen met stuur rechts, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter 1 [mm] | 173 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -30%
VALEO, voor voertuigen met stuur rechts, Met geïntegreerde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter 1 [mm] | 149 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -25%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.