×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Kachelventilator
Kachelventilator Valeo 883973
Voor voertuigen met stuur links
883973
| Gewicht [kg] | 1,22 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 226,48
€ 226,48
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Valeo 884597
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, DENSO, voor voertuigen met stuur links
884597
| Gewicht [kg] | 1,89 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 4100 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 204 |
€ 108,52
€ 97,67
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Valeo 884617
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, BEHR, voor voertuigen met stuur links
884617
| Gewicht [kg] | 1,84 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 4350 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 180 |
€ 101,56
€ 92,42
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Valeo 884652
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur rechts
884652
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3800 |
| Gewicht [kg] | 1,92 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 252 |
€ 393,44
€ 153,44
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Vemo V21-03-0001
Voor voertuigen met airco (manueel)
V21-03-0001
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
| Aantal contacten | 2 |
€ 178,04
€ 229,67
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Vemo V21-03-0002
Voor voertuigen met airco (manueel)
V21-03-0002
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco (manueel) |
€ 172,41
€ 172,41
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Swag 33 10 1975
Voor voertuigen met stuur links
33 10 1975
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
€ 159,62
€ 97,37
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Meyle 16-12 237 0000
16-12 237 0000
| Nominaal vermogen [W] | 210 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 230,69
€ 92,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Meyle 16-12 237 0003
VALEO, voor voertuigen met airco
16-12 237 0003
| Nominaal vermogen [W] | 216 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 146 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 207,48
€ 82,99
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Meyle 16-12 237 0004
16-12 237 0004
| Nominaal vermogen [W] | 240 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 133 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 328,84
€ 131,54
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Meyle 16-12 237 0006
16-12 237 0006
| Nominaal vermogen [W] | 284 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 130 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 233,23
€ 93,29
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator Meyle 16-12 237 0008
Voor voertuigen zonder airco
16-12 237 0008
| Nominaal vermogen [W] | 250 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 147 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder airco |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 278,94
€ 100,42
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator NRF 34130
VALEO, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, Ovaal
34130
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter 1 [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 53,60
€ 53,60
Tijdelijk uitverkocht
Kachelventilator NRF 34242
Voor voertuigen met stuur rechts, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
34242
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 156 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 252 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 107,81
€ 80,86
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
€ 126,32
€ 92,21
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurventilatie Meyle 16-12 237 0009
16-12 237 0009
| Nominaal vermogen [W] | 320 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 162 |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 285,37
€ 99,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurventilatie Topran 601 879
Kunststof, Draairichting met de klok mee
601 879
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Schoepenraddiameter [mm] | 133,1 |
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 2 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
€ 358,84
€ 125,60
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Interieurventilatie Topran 702 764
VALEO
702 764
| Aantal ventilatorbladen | 41 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Aantal contacten | 2 |
€ 295,84
€ 103,55
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 285,77
€ 100,02
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.319,14
€ 1.042,12
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.083,43
€ 855,92
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
€ 1.380,37
€ 1.090,49
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken