Lancia Kachelventilator
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,68 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3875 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 304 |
- -1%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,87 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 147 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 162 |
- -9%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAGNETI MARELLI, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,49 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3300 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 162 |
- -8%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, DENSO, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,54 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3400 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | DENSO |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 162 |
- -2%
Voor voertuigen met stuur links, Met geïntegreerde regelaar
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met geïntegreerde regelaar |
Links, voor voertuigen met airco
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -14%
Voor voertuigen met airco
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter [mm] | 146 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Aantal contacten | 2 |
Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 304 |
Voor voertuigen met airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor voertuigen met automatische airco
| Spanning (Volt) | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische airco |
Compactventiel, Metaal, Met houder, elektrisch bediend
| Aantal contacten | 3 |
| Ventieltype | Compactventiel |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
Compactventiel, Metaal, Met houder, elektrisch bediend
| Aantal contacten | 3 |
| Ventieltype | Compactventiel |
| Materiaal | Metaal |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Werkwijze | Elektrisch bediend |
Met houder, KP35, Plaatstaal, Pneumatisch
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Voor turbolader (art.nr.) | KP35 |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
Enkele ventilator
| Toerental vanaf [1/min] | 3750 |
| Nominaal vermogen [W] | 222 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 120,5 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -53%
- -21%
- -21%
Met weerstand
| Spanning (Volt) | 13,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 230 |
- -56%
- -70%
- -70%
Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in, IP40, 0,2
| Draairichting | Draairichting met de klok mee, Draairichting tegen de klok in |
| Draaikoppel [Nm] | 0,3 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP40 |
| Nominaal vermogen [W] | 0,2 |
| Draaimoment [Nm] | 0,9 |
| Stroomsterkte [A] | 0,13 |
| Overbrengingsverhouding | 310 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Werkwijze | Electrisch |
- -17%