Ford Focus Kachelventilator
Voor voertuigen met stuur links, HANON
| Verpakkingslengte [cm] | 29,3 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 21,30 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 20,00 |
| Nettogewicht [g] | 1366 |
| Stroomsterkte [A] | 16,6 |
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 155 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Fabrikant | HANON |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, BEHR
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 44 |
| Stroomsterkte [A] | 19,2 |
| Diameter 1/2 [mm] | 155 |
| Nominaal vermogen [W] | 230 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | BEHR |
| Diameter [mm] | 155 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 230 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Vorm | Rechthoekig |
| Aantal ventilatorbladen | 44 |
| Diameter 1/2 [mm] | 160 |
| Nominaal vermogen [W] | 258 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 160 |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 258 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
XS4H18456AA, voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand, Draairichting tegen de klok in
| Brutogewicht [g] | 2100 |
| Gewicht [g] | 1825 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | XS4H18456AA |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Zonder besturingssysteem, Male, rechthoekig, Draairichting met de klok mee
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 156 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder besturingssysteem |
| Aantal contacten | 2 |
| Type stekker | Male |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 264 |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
| Materiaal | Kunststof |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig, Draairichting tegen de klok in
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter 1 [mm] | 155 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Vermogen [W] | 258 |
| Draairichting | Draairichting tegen de klok in |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -14%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
VALEO, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar, rechthoekig
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter 1 [mm] | 156 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Draairichting | Draairichting met de klok mee |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 288 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,94 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
- -19%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur rechts, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,998 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3705 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 155 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 270 |
- -8%
Voor voertuigen met stuur rechts
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Buitendiameter [mm] | 155 |
| Dikte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 180 |
| Lengte [mm] | 180 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
- -37%
Voor voertuigen met stuur links
| Nominaal vermogen [W] | 290 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 155 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Voor voertuigen met stuur links
| Nominaal vermogen [W] | 275 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 156 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Met hittebeschermingsplaat, Met houder, Compactventiel, Metaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hittebeschermingsplaat |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Ventieltype | Compactventiel |
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Onderdruk gestuurd |
GT1244V, Met houder, Metaal, Electrisch-pneumatisch
| Voor turbolader (art.nr.) | GT1244V |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Electrisch-pneumatisch |
GT1544V, Plaatstaal, Pneumatisch
| Voor turbolader (art.nr.) | GT1544V |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
Voor voertuigen met stuur links
| Hoogte [mm] | 175 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Lengte [mm] | 192 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aantal contacten | 2 |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor voertuigen met stuur links
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 155 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met airco
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter [mm] | 160 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
Voor voertuigen met stuur links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Diameter [mm] | 160 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -80%
Enkele ventilator
| Nominaal vermogen [W] | 246 |
| Toerental vanaf [1/min] | 3250 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 156 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -52%
Enkele ventilator
| Nominaal vermogen [W] | 222 |
| Toerental tot [1/min] | 3450 |
| Toerental vanaf [1/min] | 3050 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Diameter [mm] | 156 |
| Verwarming / Koeling | Enkele ventilator |
- -52%