Audi Kachelventilator
LED, Aan beide zijden
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lichten-bouwtype | LED |
| Inbouwplaats | Aan beide zijden |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Slave besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Slave besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk |
- -10%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Links achter, Master besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Links achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Master besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Slave besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Slave besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk |
- -20%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Master besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk, voor voertuigen met spoorassistent
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Master besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk |
| Uitvoering | Voor voertuigen met spoorassistent |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Rechts achter, Master besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Rechts achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Master besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Achter, Slave besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Inbouwplaats | Achter |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Slave besturingseenheid, Vrijschakelen noodzakelijk |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Met weerstand
| Gewicht [kg] | 1,92 |
| Diameter [mm] | 149 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Vermogen [W] | 360 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,91 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,78 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
Voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,49 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Vermogen [W] | 290 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur rechts
| Gewicht [kg] | 1,73 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Vermogen [W] | 235 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,86 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Vermogen [W] | 320 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, BEHR HELLA, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,782 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3603 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | BEHR HELLA |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 216 |
- -9%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,474 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3561 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 243 |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,956 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3251 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 229 |
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 1,762 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3440 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 145 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 222 |
- -2%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, voor voertuigen met stuur links, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,96 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 4500 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Diameter [mm] | 133 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 202 |
- -28%
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, MAGNETI MARELLI/BEHR, voor voertuigen met stuur links
| Gewicht [kg] | 2,33 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3450 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | MAGNETI MARELLI/BEHR |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 384 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, BOSCH, Zonder ingebouwde regelaar
| Gewicht [kg] | 1,895 |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 2900 |
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | BOSCH |
| Diameter [mm] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 312 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met 12V boordspanning, Voor, VALEO, voor voertuigen met stuur links
| Uitvoering boordleiding | Voor voertuigen met 12V boordspanning |
| Toerental zwaailicht [1/min] | 3650 |
| Gewicht [kg] | 1,82 |
| Inbouwplaats | Voor |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Diameter [mm] | 146 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder ingebouwde regelaar |
| Aantal contacten | 2 |
| Vermogen [W] | 198 |
- -15%
Voor voertuigen met stuur links
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 200 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links, Zonder weerstand
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder weerstand |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder, 04L253010B, Plaatstaal, Pneumatisch
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Voor turbolader (art.nr.) | 04L253010B |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder, 04L 253 019 A, Plaatstaal, Pneumatisch
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Voor turbolader (art.nr.) | 04L 253 019 A |
| Materiaal | Plaatstaal |
| Werkwijze | Pneumatisch |
- -22%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met stuur links
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met moer, Met houder, Membraamklep, Metaal
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Ventieltype | Membraamklep |
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Onderdruk gestuurd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Met houder, Membraamklep, Metaal, Onderdruk gestuurd
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Ventieltype | Membraamklep |
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Onderdruk gestuurd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Compactventiel, Metaal, Onderdruk gestuurd
| Aantal contacten | 3 |
| Ventieltype | Compactventiel |
| Materiaal | Metaal |
| Werkwijze | Onderdruk gestuurd |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.