Vauxhall Kachelradiateur
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 186 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 204 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 276 |
| Netbreedte [mm] | 104 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
BEHR, Aluminium, Zonder leiding, Koelribben gesoldeerd
| Voor fabrikant | BEHR |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 179 |
| Netbreedte [mm] | 208 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Netlengte [mm] | 203 |
| Netbreedte [mm] | 154 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI, Aluminium, Zonder leiding, Koelribben gesoldeerd
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Materiaal | Aluminium |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 210 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met montagemateriaal, Zonder leiding, Koelribben gesoldeerd
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met montagemateriaal, Zonder leiding |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 207 |
| Netbreedte [mm] | 143 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Aluminium
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 206 |
| Netbreedte [mm] | 151 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
DELPHI, Aluminium, voor voertuigen met stuur rechts
| Voor fabrikant | DELPHI |
| Materiaal | Aluminium |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts |
| Netlengte [mm] | 184 |
| Netbreedte [mm] | 210 |
| Netdiepte [mm] | 34 |
Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 185 |
| Netbreedte [mm] | 168 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
- -13%
VALEO, Aluminium
| Gewicht [kg] | 1,01 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 169 |
| Netbreedte [mm] | 185 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -9%
Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 104 |
| Netbreedte [mm] | 279 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 19 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 19 |
- -7%
Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 104 |
| Netbreedte [mm] | 279 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 19 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 19 |
| Aanvullende informatie | ** FIRST FIT ** |
- -19%
Met pijpleiding, Aluminium, Koelribben gesoldeerd, Kunststof
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpleiding |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 194 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
Zonder leiding, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 210 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -13%
Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 204 |
| Netbreedte [mm] | 147 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 22 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 22 |
- -27%
Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 205 |
| Netbreedte [mm] | 142 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 24 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 24 |
- -16%
Met toebehoren
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
BSG 65-530-002, Aluminium
| Componentennummer | BSG 65-530-002 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 206 |
| Netbreedte [mm] | 180 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
BSG 65-530-005, 210 x 189 x 26 mm, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Componentennummer | BSG 65-530-005 |
| Afmeetingen radiateur | 210 x 189 x 26 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
BSG 65-530-006, 185 x 166 x 32 mm, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
| Componentennummer | BSG 65-530-006 |
| Afmeetingen radiateur | 185 x 166 x 32 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
BSG 65-530-009, 206 x 139 x 26 mm, Aluminium
| Componentennummer | BSG 65-530-009 |
| Afmeetingen radiateur | 206 x 139 x 26 mm |
| Voor OE nummer | 1843527 |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
180 x 210 x 32 mm, voor stuur links/rechts, Zonder leiding, BEHR
| Afmeetingen radiateur | 180 x 210 x 32 mm |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Versie | BEHR |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 210 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
167 x 164 x 32 mm, voor stuur links/rechts, Zonder leiding, Aluminium
| Afmeetingen radiateur | 167 x 164 x 32 mm |
| Links-/rechtsbesturing | Voor stuur links/rechts |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder leiding |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Kunststof |
| Netlengte [mm] | 167 |
| Netbreedte [mm] | 164 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links, voor voertuigen met stuur rechts |
| Netlengte [mm] | 167 |
| Netbreedte [mm] | 168 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -62%
Behr, voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links, Met pakkingen
| Voor fabrikant | Behr |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur rechts, voor voertuigen met stuur links |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met klemmen |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 208 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -63%
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 187 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -58%
| Netlengte [mm] | 210 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -36%
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 208 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -59%
| Netlengte [mm] | 167 |
| Netbreedte [mm] | 168 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -41%
| Netlengte [mm] | 185 |
| Netbreedte [mm] | 168 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
- -28%
| Netlengte [mm] | 206 |
| Netbreedte [mm] | 151 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
- -61%