×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Kachelradiateur
Terug naar Kachelradiateur
Modellen
- 1100-1900
- 124
- 125
- 126
- 127
-
Toon minder Toon meer
- 127 Panorama
- 128
- 131
- 1500
- 1500-2300
- 500
- 500 B Giardiniera
- 500 C Giardiniera
- 600
- 850
- Albea
- Balilla 508 Spider
- Balilla 508 Tourer
- Barchetta
- Brava
- Bravo
- Cinquecento
- Coupe
- Croma
- Doblo
- Doblo Mpv
- Ducato
- Duna
- Elba
- Fiorino
- Fiorino Mpv
- Freemont
- Grande Punto
- Idea
- Jagst
- Linea
- Marea
- Multipla
- Palio
- Panda
- Punto
- Qubo
- Regata
- Scudo
- Sedici
- Seicento
- Spider
- Stilo
- Strada
- Talento
- Tempra
- Tipo
- Tipo/Aegea
- Ulysse
- Uno
- X
×
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-001
Kunststof, Aluminium
BSG 25-530-001
| Gewicht [g] | 640 |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Netlengte [mm] | 230 |
| Netbreedte [mm] | 163 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
€ 39,57
€ 39,57
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-002
211x156x33 mm, Aluminium
BSG 25-530-002
| Afmeetingen radiateur | 211x156x33 mm |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 211 |
| Netbreedte [mm] | 156 |
| Netdiepte [mm] | 33 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 24 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 24 |
€ 42,11
€ 42,11
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-003
249x131x33 mm, Kunststof, Aluminium
BSG 25-530-003
| Afmeetingen radiateur | 249x131x33 mm |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Netlengte [mm] | 249 |
| Netbreedte [mm] | 33 |
| Netdiepte [mm] | 131 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 24 |
| Uitgangsdiameter [mm] | 24 |
€ 41,19
€ 41,19
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-004
Aluminium
BSG 25-530-004
| Gewicht [kg] | 1 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 299 |
| Hoogte [mm] | 170 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 68,14
€ 68,14
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-005
250x140x33, Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld, Kunststof
BSG 25-530-005
| Afmeetingen radiateur | 250x140x33 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 51,67
€ 51,67
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-006
300x199,8x33, Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld, Kunststof
BSG 25-530-006
| Afmeetingen radiateur | 300x199,8x33 |
| Aandrijving | Automatische versnellingsbak, Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Uitvoering | Voor voertuigen met/zonder airco |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 54,03
€ 54,03
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-007
220x195x42, Handgeschakeld, Kunststof, Aluminium
BSG 25-530-007
| Afmeetingen radiateur | 220x195x42 |
| Aandrijving | Handgeschakeld |
| Materiaal | Kunststof, Aluminium |
| Links-/rechtsbesturing | Voor voertuigen met stuur links |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 54,03
€ 54,03
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-008
VALEO, Aluminium
BSG 25-530-008
| Gewicht [kg] | 1 |
| Dikte [mm] | 40 |
| Voor fabrikant | VALEO |
| Breedte [mm] | 250 |
| Hoogte [mm] | 157 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 61,07
€ 61,07
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-009
249x142x40 mm, Kunststof, Koper
BSG 25-530-009
| Afmeetingen radiateur | 249x142x40 mm |
| Materiaal | Kunststof, Koper |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 43,92
€ 43,92
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-010
Aluminium
BSG 25-530-010
| Gewicht [g] | 600 |
| Materiaal | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 195 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
€ 41,59
€ 41,59
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-011
249x142x40 mm, Kunststof, Koper
BSG 25-530-011
| Afmeetingen radiateur | 249x142x40 mm |
| Materiaal | Kunststof, Koper |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 45,91
€ 45,91
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 25-530-012
Koper
BSG 25-530-012
| Gewicht [kg] | 2 |
| Dikte [mm] | 42 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 195 |
| Materiaal | Koper |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 50,28
€ 50,28
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur BSG BSG 65-530-006
BSG 65-530-006, 185 x 166 x 32 mm, Aluminium, Koelribben gesoldeerd
BSG 65-530-006
| Componentennummer | BSG 65-530-006 |
| Afmeetingen radiateur | 185 x 166 x 32 mm |
| Koelvinnenmateriaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Materiaal waterreservoir (radiateur) | Aluminium |
| Netlengte [mm] | 1 |
| Netbreedte [mm] | 1 |
| Netdiepte [mm] | 1 |
€ 44,21
€ 44,21
Tijdelijk uitverkocht
€ 56,11
€ 56,11
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Denso DRR09101
DRR09101
| Brutogewicht [g] | 1000 |
| Voor OE nummer | 77366513 |
| Netlengte [mm] | 195 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 27 |
€ 77,13
€ 75,59
- -2%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Maxgear AC511584
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
AC511584
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 299 |
| Netbreedte [mm] | 170 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
€ 84,52
€ 24,51
- -71%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Maxgear AC544832
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
AC544832
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 220 |
| Netbreedte [mm] | 195 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
€ 62,77
€ 23,23
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Maxgear AC556423
Aluminium, Koelribben gesoldeerd
AC556423
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben gesoldeerd |
| Netlengte [mm] | 160 |
| Netbreedte [mm] | 188 |
| Netdiepte [mm] | 26 |
€ 86,59
€ 37,23
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Maxgear AC581303
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
AC581303
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 180 |
| Netbreedte [mm] | 158 |
| Netdiepte [mm] | 42 |
€ 70,76
€ 24,05
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
Kachelradiateur Maxgear AC520156
Aluminium, Koelribben mechanisch gelast
AC520156
| Materiaal | Aluminium |
| Radiateur uitvoering | Koelribben mechanisch gelast |
| Netlengte [mm] | 300 |
| Netbreedte [mm] | 200 |
| Netdiepte [mm] | 32 |
€ 75,36
€ 33,15
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken