Goetze Engine Zuiger
3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 78,5 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 1.5mm 026 P GOE13, 1.5mm 001 CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -15%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1
| Cilinderboring [mm] | 70,8 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 P GOE12, 1.2mm 005 P GOE13, 1.19mm 001 NT P KV1 |
| Standaardmaat |
- -39%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IW CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.5mm 001IW CK P KV1, 2.0mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 73,4 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 026 P F14, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -30%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 ST, 1.5mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77 |
| Componentennummer | 2.5mm 712 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -23%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST
| Cilinderboring [mm] | 74 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 005 P GOE13, 1.2mm 001 CR ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Standaardmaat |
- -78%
2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1
| Cilinderboring [mm] | 76,5 |
| Componentennummer | 2.5mm 231 NT KV1, 2.0mm 005IFU P GOE13, 2.0mm 001IF CK P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -77%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST, EA288
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 GDCP GOE13, 1.5mm 005IFU CRP GOE, 1.5mm 005 GDC NT ST |
| Standaardmaat | |
| Verkoopbenaming motor | EA288 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Piston 11258580699, Piston 11257810755, 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84 |
| Voor OE nummer | Piston 11258580699, Piston 11257810755 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Standaardmaat |
- -78%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST
| Cilinderboring [mm] | 82,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231 CR KV1, 1.5mm 026 P KV1, 1.2mm 001IF NTPVD ST |
| Standaardmaat |
- -38%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84,25 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,25 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1
| Cilinderboring [mm] | 84,5 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ CR GO13, 1.75mm 026 P F14, 1.75mm 001 GDC P KV1 |
| Overmaat [mm] | 0,5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2mm 231LKZ CRP GOE13, 1.0mm 026 FE ST, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 231LKZ PVD KV1, 2.00mm 001IF PVD KV1, 1.75mm 005IFU P F14
| Cilinderboring [mm] | 82 |
| Componentennummer | 2.0mm 231LKZ PVD KV1, 2.00mm 001IF PVD KV1, 1.75mm 005IFU P F14 |
| Standaardmaat |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4
| Cilinderboring [mm] | 81 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 005IFU P F14, 1.75mm 001 CK P KV4 |
| Standaardmaat |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 007 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14
| Cilinderboring [mm] | 84,45 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 007 CK P KV1, 2.0mm 026 P F14 |
| Standaardmaat |
- -20%
3.5mm 231 CR GOE13, 3.5mm 008IW CK P KV1, 2.385mm 005IW P GO13
| Cilinderboring [mm] | 127 |
| Optioneel | |
| Componentennummer | 3.5mm 231 CR GOE13, 3.5mm 008IW CK P KV1, 2.385mm 005IW P GO13 |
| Standaardmaat |
- -11%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 77,6 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR ST, 1.5mm 005 P GOE12, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -42%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 PVD P KV1, 1.75mm 005IFU CRP KV
| Cilinderboring [mm] | 85 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 PVD P KV1, 1.75mm 005IFU CRP KV |
| Standaardmaat |
- -36%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
OE 23040-42510, 4.0mm 231 CR FE ST, 2.5mm 007 PVD FE G13, 2.0mm 010 CR P GOE13
| Cilinderboring [mm] | 91,1 |
| Voor OE nummer | OE 23040-42510 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR FE ST, 2.5mm 007 PVD FE G13, 2.0mm 010 CR P GOE13 |
| Standaardmaat |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 CK KV4, 1.95mm 026 P F12/F14
| Cilinderboring [mm] | 75 |
| Componentennummer | 2.00mm 231 CR KV1, 2.00mm 007 CK KV4, 1.95mm 026 P F12/F14 |
| Standaardmaat |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR KV1, 2.0mm 005IWU P F14
| Cilinderboring [mm] | 93 |
| Componentennummer | 3.0mm 231 CR P GOE13, 3.0mm 008 CR KV1, 2.0mm 005IWU P F14 |
| Standaardmaat |
- -32%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1
| Cilinderboring [mm] | 89 |
| Componentennummer | 4.0mm 231 CR P GOE13, 2.0mm 026 P GOE13, 1.75mm 001IF CRP KV1 |
| Standaardmaat |
- -16%
2.0mm 423 CR FE ST, 1.2mm 005IFU P GOE12, 1.2mm 001 CR P ST
| Cilinderboring [mm] | 78 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR FE ST, 1.2mm 005IFU P GOE12, 1.2mm 001 CR P ST |
| Standaardmaat |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 79 |
| Componentennummer | 2.0mm 423 CR ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF NT ST
| Cilinderboring [mm] | 87 |
| Componentennummer | 2.0mm 712 CR P ST, 1.2mm 026 P GOE13, 1.2mm 001IF NT ST |
| Standaardmaat |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 008 CR P KV1, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13
| Cilinderboring [mm] | 111,77 |
| Componentennummer | 4.747mm 231 CRP GO13, 3.16mm 008 CR P KV1, 2.385mm 023 P GOE13, 2.385mm 001IW P GO13 |
| Standaardmaat |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 CR P KV1, 1.2mm 005 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 80 |
| Componentennummer | 3.0mm 712 CR ST, 1.75mm 026 CR P KV1, 1.2mm 005 NT ST |
| Standaardmaat |
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2.0mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST
| Cilinderboring [mm] | 67,1 |
| Componentennummer | 2.0mm 236 P GOE13, 1.2mm 005 P GOE13, 1.0mm 001 NT ST |
| Standaardmaat |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.