×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Sharan Gloeibougie
Gloeibougie Vemo V99-14-0051
M10 x 1,0, voor nagloeien geschikt
V99-14-0051
| Hoogte [mm] | 89 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 12,85
€ 12,85
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0093
M10x1, Met druksensor
V99-14-0093
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Voor modeljaar | 2023, 2022, 2021, 2020, 2019, 2018, 2017 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
€ 471,97
€ 471,97
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 113 839
M 10, Zonder druksensor, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
113 839
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Zonder druksensor, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 265,33
€ 106,13
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V25-14-0001
M 10x1, M4/2Nm, 13 mm
V25-14-0001
| Conushelling | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Aansluittechniek | M4/2Nm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 55 |
€ 194,80
€ 68,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0146
M10x1,0, 4 mm PIN (PSG), 12 mm, Staafgloeibougie
66-0146
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 174,53
€ 73,30
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180042
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180042
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 19,76
€ 7,11
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 11.80507
M10 x 1, 2 jaar garantie
11.80507
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 46 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 95,9 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 46,19
€ 18,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27311
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27311
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 39,17
€ 16,06
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken