Seat Toledo Gloeibougie
M10x1.0, 059963319J, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 35,3 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 059963319J |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 126,3 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1.0, Pin
| Brutogewicht [g] | 30,4 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 24,8 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 95,9 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 94 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -55%
M10x1, PIN
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 10 |
- -29%
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 101 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -58%
M10x1,0, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
10mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -59%
12mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Schroefverbinding
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 12mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Schroefverbinding |
- -69%
10mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -59%
10mm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -59%
12mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 12mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -56%
10mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -56%
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 61,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M8X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 116,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 129,4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Diameter [mm] | 4 |
| Lengte [mm] | 126,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -65%
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 31,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M10x1,0, 4 mm PIN (PSG), 12 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -58%
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 117 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -47%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 96 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
M12 x 1,25
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
M10 x 1,5, Staafgloeibougie
| Nominale stroom [V] | 5 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
Pompverstuiversysteem (PVS), 63?, M10 x 1,0, 10 mm
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| Conushelling | 63? |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 97 |