×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Alhambra Gloeibougie
Gloeibougie Metzger H5 199
M10x1, Ø 4mm
H5 199
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324117, 2324116, 2324113, 2324112, 2324110, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 47,58
€ 47,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900061304
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900061304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 27 |
| Lengte 1 [mm] | 81 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 129,4 |
€ 46,71
€ 17,75
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900113304
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900113304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 46 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 95,9 |
€ 49,97
€ 22,99
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V25-14-0001
M 10x1, M4/2Nm, 13 mm
V25-14-0001
| Conushelling | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 8 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Aansluittechniek | M4/2Nm |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Totale lengte [mm] | 55 |
€ 194,80
€ 68,18
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 11.80507
M10 x 1, 2 jaar garantie
11.80507
| Nettogewicht [g] | 22,5 |
| Lengte 2 [mm] | 28 |
| Lengte 1 [mm] | 46 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 95,9 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 46,19
€ 18,94
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27311
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27311
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 39,17
€ 16,06
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken