×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Master Gloeibougie
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0061
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
66-0061
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 212 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
€ 30,67
€ 9,81
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADZ91812
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
ADZ91812
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
€ 14,13
€ 7,64
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180011
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180011
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 22,48
€ 12,14
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180041
M10 x 1, Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt
ADBP180041
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 35,57
€ 18,85
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180042
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180042
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 19,76
€ 7,11
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180116
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
ADBP180116
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 212 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
€ 34,45
€ 20,67
- -40%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180118
M10 x 1, Metalen gloeibougie
ADBP180118
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
€ 15,39
€ 8,31
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180143
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
ADBP180143
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 66 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20 |
€ 14,13
€ 7,64
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADN11822
M10 x 1,5, Metalen gloeibougie
ADN11822
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 212 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
€ 51,05
€ 27,06
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 656
M5, M12x1.25
H1 656
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 14,25
€ 10,83
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 808
M4, M10x1
H1 808
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 76 |
€ 19,30
€ 14,08
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 126
Pin, M10x1
H5 126
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 42,14
€ 31,18
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27314
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27314
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 115,5 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 163,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 28,92
€ 11,86
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61101
M12 x 1,25, 2 jaar garantie
7.61101
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 24,91
€ 7,72
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0086
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0086
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,75
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht