Renault Master Gloeibougie
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Keramische gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 212 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 88 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 75 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4, M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4, M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 163,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M5
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 91,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 151 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 91,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M4, M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M4, M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Kleurmarkering | Wit |
- -42%
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25, 5960G7, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Gewicht [g] | 27,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Voor OE nummer | 5960G7 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 72 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0, Thread
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 21,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 500303569 |
| Aansluittechniek | Thread |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor OE nummer | 8200445627 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 150,5 |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 49 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Totale lengte [mm] | 163 |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -34%
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 65-870-003 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Componentennummer | BSG 65-870-005 |
| Totale lengte [mm] | 151 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.