×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Logan Gloeibougie
Gloeibougie Topran 107 119
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
107 119
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 153,43
€ 61,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Nipparts J5715014
D-Power 18
J5715014
| Werkspanning (V) | 11 |
| Type | D-Power 18 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
€ 25,29
€ 15,43
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 659
M10x1, Ø 4mm
H1 659
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012, 2324117, 2324116, 2324115, 2324114, 2324112, 2324111, 2324109, 2324108 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
€ 17,32
€ 17,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0086
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0086
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,75
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken