×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault Espace Gloeibougie
Gloeibougie Magneti Marelli 062900010304
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
062900010304
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
€ 22,49
€ 9,22
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900111304
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900111304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 115,5 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 163,4 |
€ 69,25
€ 31,86
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900119304
M10x1, PIN, Metalen gloeibougie
062900119304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 30 |
| Lengte 1 [mm] | 91 |
| Inbouwhoek | 119 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 14 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 138,5 |
€ 58,61
€ 25,79
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Denso DG-312
M10x1.25, M4x0.7
DG-312
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 46,5 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 7701057806 |
| Aansluitdraad | M4x0.7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 133 |
€ 35,65
€ 35,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 63-870-002
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
BSG 63-870-002
| Weerstand [Ohm] | 0 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 166 |
€ 7,25
€ 7,25
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 656
M5, M12x1.25
H1 656
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 14,25
€ 10,83
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 126
Pin, M10x1
H5 126
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 42,14
€ 31,18
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27314
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27314
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 115,5 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 163,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 28,92
€ 11,86
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61101
M12 x 1,25, 2 jaar garantie
7.61101
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 24,91
€ 7,72
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0086
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0086
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,75
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken