Opel Gloeibougie
- Admiral
- Agila
- Antara
- Arena
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
M9 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, Zonder druksensor
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 94 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 24, 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Lengte [mm] | 106 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 114 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 140 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 85 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 68 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 20,5 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4 / 0,8-1,5 Nm, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 93 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 87,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 132 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 83,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 17,5 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 105 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 32 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 103 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, PIN, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 143,1 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 150,5 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 119,7 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1,0, PIN, 9 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 152,7 |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 127 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.