Opel Gloeibougie
- Admiral
- Agila
- Antara
- Arena
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31,5 |
| Totale lengte [mm] | 146 |
- -38%
9mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Sleutelwijdte | 9mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
- -64%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
119°, M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 81,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
120°, M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 120° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -50%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,3 |
| Totale lengte [mm] | 133,3 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,2 |
| Totale lengte [mm] | 131,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M9x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 151,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
119°, M10x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 87,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M9x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M9x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 34,9 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 120 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,9 |
| Totale lengte [mm] | 137 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M8x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Totale lengte [mm] | 93 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 146 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M9x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 5 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 96,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M12x1.25, M4
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 73 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 10,5 |
| Lengte [mm] | 106,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 32,4 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 103 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 80,5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 136,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 120 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 85,7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 17,5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 112 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1, Staafgloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M9 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 157 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.