×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Gloeibougie
Terug naar Gloeibougie
Modellen
- Admiral
- Agila
- Antara
- Arena
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
×
Gloeibougie Maxgear 66-0086
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0086
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,75
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0093
M8 x 1,0, 8 mm, Metalen gloeibougie
66-0093
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Lengte [mm] | 94,5 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
€ 26,28
€ 10,25
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0105
M12 x 1,25, M4 / 0,8-1,5 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
66-0105
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 0,8-1,5 Nm |
| Lengte [mm] | 141 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,31
€ 2,60
- -83%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0109
M9 x 1,0, 9 mm, Metalen gloeibougie
66-0109
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,0 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,7 |
€ 22,88
€ 8,47
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0132
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
66-0132
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
€ 26,28
€ 5,00
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0143
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm, Staafgloeibougie
66-0143
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 27 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
€ 28,48
€ 8,83
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0145
M10x1,25, 4 mm PIN (PSG), 12 mm, Staafgloeibougie
66-0145
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Lengte [mm] | 168 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 154,26
€ 63,25
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Nipparts J5715014
D-Power 18
J5715014
| Werkspanning (V) | 11 |
| Type | D-Power 18 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
€ 25,29
€ 15,43
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 63-870-002
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
BSG 63-870-002
| Weerstand [Ohm] | 0 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 166 |
€ 7,25
€ 7,25
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 65-870-001
M 8 x 1,0, PIN, voor nagloeien geschikt
BSG 65-870-001
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 8 x 1,0 |
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 120 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 65-870-001 |
€ 5,93
€ 5,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 65-870-011
M9x1,0, 4 mm PIN, 9 mm
BSG 65-870-011
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 65-870-011 |
| Totale lengte [mm] | 120 |
€ 6,45
€ 6,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 65-870-012
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Zonder druksensor
BSG 65-870-012
| Lengte [mm] | 146 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
€ 8,19
€ 8,19
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 65-870-013
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Zonder druksensor
BSG 65-870-013
| Lengte [mm] | 137 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 65-870-014
M 9 x 1,0, PIN
BSG 65-870-014
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 9 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 6,57
€ 6,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GE138
M8x1,0, PIN
GE138
| Breekpunt [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 132 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 141 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
€ 42,83
€ 14,13
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken