×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Gloeibougie
Terug naar Gloeibougie
Modellen
- Admiral
- Agila
- Antara
- Arena
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
×
Gloeibougie Vemo V99-14-0089
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt
V99-14-0089
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 114 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 16,60
€ 16,60
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0103
M10 x 1,25, M4, 12 mm
V99-14-0103
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 132 |
€ 30,42
€ 30,42
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0104
M10 x 1,00, M10, 10 mm
V99-14-0104
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Aansluittechniek | M10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 16,48
€ 22,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0107
M10 x 1,25, Staafgloeibougie
V99-14-0107
| Conushelling | 123 |
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Spoed [mm] | 1,25 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 137 |
€ 9,74
€ 14,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0108
M10 x 1,00, Staafgloeibougie
V99-14-0108
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 145,5 |
€ 9,72
€ 13,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0109
M8 x 1,00, Staafgloeibougie
V99-14-0109
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 144,5 |
€ 11,41
€ 16,66
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0110
M9 x 1,00, Staafgloeibougie
V99-14-0110
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 5,5 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119,5 |
€ 9,50
€ 13,20
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0114
M9 x 1, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
V99-14-0114
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Nominale stroom [A] | 8,5 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Totale lengte [mm] | 180 |
€ 427,86
€ 252,43
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0115
M9 x 1, 4 mm PIN (PSG), 12 mm
V99-14-0115
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Nominale stroom [A] | 8,5 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9 x 1 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN (PSG) |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met druksensor |
| Totale lengte [mm] | 132 |
€ 431,62
€ 293,50
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 10 2255
M10 x 1, Metalen gloeibougie
33 10 2255
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 171 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
€ 29,39
€ 14,40
- -51%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 10 2256
M8 x 1, Metalen gloeibougie
33 10 2256
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 141,5 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
€ 24,42
€ 13,19
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 10 3449
M10 x 1, Metalen gloeibougie
33 10 3449
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,5 |
€ 24,25
€ 13,09
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 10 3733
Metalen gloeibougie
33 10 3733
| Spanning (Volt) | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
€ 24,42
€ 13,19
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 36-14 860 0005
120°, M10x1.25, M4
36-14 860 0005
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 120° |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
| Totale lengte [mm] | 210,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 71,74
€ 26,55
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 614 860 0005
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
614 860 0005
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 30,6 |
| Totale lengte [mm] | 135,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 36,77
€ 12,87
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 614 020 2027
63°, M10x1, M4
614 020 2027
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
| Totale lengte [mm] | 126,1 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 35,50
€ 4,97
- -86%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-1001
M8x1.0mm, M4
IGP-1001
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 93,5 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
€ 27,41
€ 18,09
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-6517
M10x1.0mm, M4
IGP-6517
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
€ 34,50
€ 22,77
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-8502
M8x1.0mm, M4
IGP-8502
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 29,66
€ 19,58
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 194931
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
194931
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 46,02
€ 24,39
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 194937
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
194937
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 46,03
€ 24,39
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 11 1809
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
33 11 1809
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 46,03
€ 24,39
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 11 1811
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
33 11 1811
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
€ 46,03
€ 24,39
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V40-14-0001
M10x1,25
V40-14-0001
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 146 |
€ 60,02
€ 45,01
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V40-14-0002
M4, M12x1.25
V40-14-0002
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 139 |
€ 26,06
€ 19,81
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V40-14-0003
M8x1
V40-14-0003
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 141,5 |
€ 43,52
€ 32,65
- -25%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H0 610
M5, M14x1.25
H0 610
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.25 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
| Totale lengte [mm] | 77 |
€ 36,01
€ 30,25
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H0 710
M4, M10x1.25
H0 710
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 83 |
€ 36,34
€ 16,35
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 394
Pin, M9x1
H1 394
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119,5 |
€ 25,37
€ 17,51
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 656
M5, M12x1.25
H1 656
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 14,25
€ 10,83
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 692
M4, M10x1.25
H1 692
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Totale lengte [mm] | 87,5 |
€ 17,80
€ 13,71
- -23%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken