×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Gloeibougie
Terug naar Gloeibougie
Modellen
- Admiral
- Agila
- Antara
- Arena
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Vivaro C
- Zafira
×
Gloeibougie Beru GN997
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
GN997
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 18 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 34,16
€ 24,25
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GV602
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GV602
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 20,57
€ 14,81
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru GV719
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
GV719
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 17 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 20,78
€ 14,96
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Beru PSG012
M10x1,0
PSG012
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
€ 180,89
€ 180,89
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 6157
M10 x 1,0, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
6157
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
| Totale lengte [mm] | 128,0 |
€ 31,70
€ 22,19
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 6244
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
6244
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 5,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23,5 |
| Totale lengte [mm] | 90,0 |
€ 23,11
€ 16,41
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 7494
M14 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 14 mm, Metalen gloeibougie
7494
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Weerstand [Ohm] | 0,3 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M14 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Sleutelwijdte | 14 mm |
| Stroomsterkte [A] | 7,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,0 |
| Totale lengte [mm] | 75,0 |
€ 26,95
€ 11,05
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 94542
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
94542
| Weerstand [Ohm] | 1,4 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,0 |
| Totale lengte [mm] | 144,0 |
€ 24,42
€ 16,60
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 95340
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
95340
| Weerstand [Ohm] | 0,45 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,0 |
| Totale lengte [mm] | 166,0 |
€ 32,22
€ 32,22
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie NGK 97618
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
97618
| Weerstand [Ohm] | 0,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,2 |
| Totale lengte [mm] | 163,2 |
€ 22,23
€ 18,67
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hella 8EG 008 498-531
10mm, verbeterde prestaties, Ronde stekker
8EG 008 498-531
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Sleutelwijdte | 10mm |
| Gloeibougie uitvoering | Verbeterde prestaties |
| Type stekker | Ronde stekker |
€ 115,94
€ 45,22
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345100
M12X1,25, M5
345100
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 11,37
€ 11,37
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345101
M10X1, PIN
345101
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 90,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 10,18
€ 10,18
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345106
M10X1, M4
345106
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 92,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 22,41
€ 22,41
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345107
M12X1,25, M5
345107
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 69,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 16,5 |
€ 11,30
€ 11,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345111
M12X1,25, M4
345111
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 66,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 11,30
€ 11,30
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345112
M10X1, PIN
345112
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 134,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 17,22
€ 17,22
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345113
M10X1, PIN
345113
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 132,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 20,51
€ 20,51
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345114
M10X1, PIN
345114
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 103 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 22,43
€ 22,43
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345115
M10X1, PIN
345115
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 109 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 22,24
€ 22,24
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345117
M10X1,25, M4
345117
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 85,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 14,96
€ 14,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345118
M8X1, PIN
345118
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 118,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 24,70
€ 24,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345120
M10X1, PIN
345120
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 151 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 19,52
€ 19,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345131
M9X1, PIN
345131
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 150,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 31,77
€ 31,77
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345132
M10X1, PIN
345132
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 106 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 19,94
€ 19,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345133
M10X1,25, PIN
345133
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 145 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 32,65
€ 32,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345136
M10X1, PIN
345136
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 19,25
€ 19,25
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345159
M10X1,25, M4
345159
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 87,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 17,42
€ 17,42
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345160
M10X1,25, M4
345160
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 80,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 16,86
€ 16,86
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345163
M10X1.25, M4
345163
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 132,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 32,65
€ 32,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345168
M10X1, M4
345168
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 125,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 22,51
€ 22,51
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken