×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Vivaro Gloeibougie
Gloeibougie Nipparts N5711033
M10x1.0
N5711033
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 46,34
€ 28,27
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,90
€ 14,90
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0051
M10 x 1,0, voor nagloeien geschikt
V99-14-0051
| Hoogte [mm] | 89 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 12,85
€ 12,85
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0104
M10 x 1,00, M10, 10 mm
V99-14-0104
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Aansluittechniek | M10 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 16,48
€ 22,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27310
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27310
| Nettogewicht [g] | 24 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 14,93
€ 6,12
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27312
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27312
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,60
€ 13,37
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27313
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27313
| Nettogewicht [g] | 40 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 152 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 22,01
€ 9,03
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27314
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27314
| Nettogewicht [g] | 43 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 115,5 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 163,4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 28,92
€ 12,15
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 701 735
M 10, 44 23 206, 1106 508 19R, voor nagloeien geschikt
701 735
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Voor OE nummer | 44 23 206, 1106 508 19R |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 373,78
€ 149,51
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180011
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180011
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 151 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 22,48
€ 12,14
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180042
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADBP180042
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 19,76
€ 7,11
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0086
M10x1,0, 4 mm PIN, 10 mm, Staafgloeibougie
66-0086
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 89 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 11 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 15,75
€ 5,52
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0132
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
66-0132
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
€ 26,28
€ 5,00
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 107 119
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
107 119
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Lengte [mm] | 92 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 153,43
€ 61,37
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 207 046
M 10, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie, Montage van verschillende merken niet toegestaan!
207 046
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 304,39
€ 121,75
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Topran 208 267
M 10, 44 35 091, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
208 267
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Voor OE nummer | 44 35 091 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Montage van verschillende merken niet toegestaan! |
€ 291,79
€ 116,72
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 126
Pin, M10x1
H5 126
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 42,14
€ 31,18
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-6517
M10x1.0mm, M4
IGP-6517
| Spanning (Volt) | 4,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 163 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
€ 34,50
€ 22,77
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken