Opel Combo Gloeibougie
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 143 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, M5 / 3,0-4,0 Nm, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 23 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3,0-4,0 Nm |
| Lengte [mm] | 71,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, M4, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 87,5 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, PIN, 12 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 143,1 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 119,7 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M9x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Totale lengte [mm] | 156,5 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M8x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M10x1.25
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 143 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M4, M10x1.25
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 84 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pin, M9x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 86 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 18 |
- -33%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 8 x 1,0, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 9 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M 8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Aanvullende informatie | Duraterm High Speed |
- -31%
M10x1,25, 4 mm PIN, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
| Componentennummer | BSG 65-870-004 |
| Totale lengte [mm] | 143 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1,25, M4 / 2 Nm, 12 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2 Nm |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 19 |
| Componentennummer | BSG 65-870-008 |
| Totale lengte [mm] | 85 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M9x1,0, 4 mm PIN, 9 mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Breekpunt [Nm] | 22 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Sleutelwijdte | 9 mm |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Componentennummer | BSG 65-870-009 |
| Totale lengte [mm] | 156 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8x1.0, Pin
| Brutogewicht [g] | 53,1 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 26 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Totale lengte [mm] | 141,4 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
93°, M8x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 93° |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 119,4 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1,25, M5, BSG 70-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Componentennummer | BSG 70-870-001 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -28%
M12x1,25, M5 / 3 Nm, 12 mm
| Breekpunt [Nm] | 45 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | M5 / 3 Nm |
| Lengte [mm] | 71 |
| Sleutelwijdte | 12 mm |
| Stroomsterkte [A] | 14 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
- -29%
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M12X1,25, M5
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 69,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 16,5 |
M10X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 85,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
M8X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 118,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
M10X1,25, PIN
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 145 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
M9X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 156,4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
M9X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
M9X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 141,5 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -46%
Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
- -46%
M10X1,25, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 24 |
| Lengte 1 [mm] | 93 |
| Inbouwhoek | 119 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 145 |
- -54%