×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Antara Gloeibougie
Gloeibougie Maxgear 66-0093
M8 x 1,0, 8 mm, Metalen gloeibougie
66-0093
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Lengte [mm] | 94,5 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
€ 26,28
€ 10,25
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Maxgear 66-0143
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm, Staafgloeibougie
66-0143
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 144 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 27 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
€ 28,48
€ 8,83
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H5 240
Pin, M8x1
H5 240
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Totale lengte [mm] | 145 |
€ 26,81
€ 23,33
- -13%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-1001
M8x1.0mm, M4
IGP-1001
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 93,5 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29,5 |
€ 27,41
€ 18,09
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken