Mini Gloeibougie
M8x1.0, 5960F9, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Gewicht [g] | 22,8 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0 |
| Voor OE nummer | 5960F9 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 124,1 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25, 19850-0W010, M4x0.7
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 43 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Voor OE nummer | 19850-0W010 |
| Aansluitdraad | M4x0.7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met moer |
| Versie | Double coil |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 160 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.0, BERU, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 24,5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Voor fabrikant | BERU |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder moer |
| Versie | Instant heating |
| Niet voor fabrikant | BOSCH |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -28%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
| Lengte 2 [mm] | 36 |
| Lengte 1 [mm] | 103 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Diameter [mm] | 5 |
| Totale lengte [mm] | 159 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 15-870-008 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Keramische gloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -29%
M8x1,0, 4 mm PIN, 8 mm
| Breekpunt [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1,0 |
| Aansluittechniek | 4 mm PIN |
| Lengte [mm] | 125 |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -37%
OE-software vereist, M10x1.0, Pin
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Gewicht [g] | 37 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | OE-software vereist |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Versie | Instant heating |
| Alternatief artikel | |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M10x1, PIN
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 8 |
- -26%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1, Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 4,4 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,8 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
- -68%
M10 x 1,25, M4, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 160 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 3,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
- -57%
M8 x 1,0, PIN, 8 mm, Metalen gloeibougie
| Weerstand [Ohm] | 0,8 |
| Spanning (Volt) | 11,0 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 mm |
| Stroomsterkte [A] | 4,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,7 |
| Totale lengte [mm] | 124 |
- -65%
M10X1,25, M4
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 160,2 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 133,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 133,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 134,1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M10 x 1,25
| Hoogte [mm] | 160 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
M8 x 1,0
| Hoogte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,0 |
M 8 x 1
| Buitendraad [mm] | M 8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 124 |
| Vereist aantal stuks | 4 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 18,4 |
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 134 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
M10 x 1,00, Staafgloeibougie
| Conushelling | 63 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -32%
M10 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 134 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -65%
M8x1.0mm, M4
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
- -33%
M4, M10x1.25
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 160 |
- -15%
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 134 |
- -2%
M8 x 1, Geschroefd, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 118 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
- -46%