Mercedes Viano Gloeibougie
M8x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10x1, Pin Ø 4 mm
| Nominale stroom [V] | 7 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
| Totale lengte [mm] | 157,5 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 130,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M8 x 1, Metalen gloeibougie
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 147,7 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
63°, M10x1, pin
| Nominale stroom [V] | 11,5 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,6 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 10 x 1, PIN, voor nagloeien geschikt
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 63 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 10 x 1 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Componentennummer | BSG 60-870-001 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M 8 x 1,0, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Schroefdraadmaat 1 | M 8 x 1,0 |
| Nominale stroom [V] | 4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 148 |
| Componentennummer | BSG 60-870-005 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M8 x 1, BSG 60-870-006
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Componentennummer | BSG 60-870-006 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1,0, PIN, 10 mm, Metalen gloeibougie
| Draaimoment [Nm] | 17 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 5 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Lengte [mm] | 130 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 149 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pin, M8x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 148,5 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Pin, M10x1
| Pooluitvoering | Pin |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -16%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M10X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 130,5 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
M8X1, PIN
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 147,9 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
M8x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 148,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
M8x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,4 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M10x1, Ø 4mm
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 158 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER GREENPARTS |
M8X1, PIN, Metalen gloeibougie
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 147,4 |
- -54%
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
- -63%
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26,5 |
| Totale lengte [mm] | 148 |
- -63%
M8x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Totale lengte [mm] | 149,5 |
- -63%
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 27 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder druksensor |
| Totale lengte [mm] | 157 |
- -63%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 33 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 25,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Lengte [mm] | 148 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M8 x 1, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Lengte 2 [mm] | 26 |
| Lengte 1 [mm] | 100 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1 |
| Lengte [mm] | 147,4 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
M8 x 1, voor nagloeien geschikt
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |