×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Kia Gloeibougie
Gloeibougie Hidria H1 789
M4, M10x1.25
H1 789
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 84,5 |
€ 17,76
€ 14,92
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-3002
M10x1.0mm, M4
IGP-3002
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
€ 23,62
€ 15,58
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-4006
M10x1.25mm, M4
IGP-4006
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
€ 11,86
€ 7,95
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-4007
M10x1.25mm, M4
IGP-4007
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 138,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
€ 34,50
€ 22,77
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 1003241
M10 x 1,25
1003241
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 115 |
€ 48,46
€ 23,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 11 4330
M10 x 1,25
33 11 4330
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 115 |
€ 48,46
€ 23,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180155
M10 x 1,25
ADBP180155
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 115 |
€ 48,46
€ 23,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-001
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-001
BSG 40-870-001
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Componentennummer | BSG 40-870-001 |
€ 5,23
€ 5,23
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-003
M10 x 1, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-003
BSG 40-870-003
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Componentennummer | BSG 40-870-003 |
€ 5,23
€ 5,23
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-004
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie, BSG 40-870-004
BSG 40-870-004
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 154 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 31 |
| Componentennummer | BSG 40-870-004 |
€ 6,05
€ 6,05
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-006
M10 x 1,25, BSG 40-870-006
BSG 40-870-006
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 139 |
| Componentennummer | BSG 40-870-006 |
€ 5,83
€ 5,83
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-007
M10 x 1,25, BSG 40-870-007
BSG 40-870-007
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Lengte [mm] | 138 |
| Componentennummer | BSG 40-870-007 |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-008
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
BSG 40-870-008
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 135 |
| Sleutelwijdte | 7 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
€ 8,19
€ 8,19
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-009
M8 x 1, M4
BSG 40-870-009
| Buitendraad [mm] | M8 x 1, M4 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Spanning (Volt) | 4 |
| Lengte [mm] | 131 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
€ 6,93
€ 6,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-010
M10 x 1,25
BSG 40-870-010
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 130 |
€ 5,74
€ 5,74
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 40-870-011
M10 x 1,25
BSG 40-870-011
| Gewicht [kg] | 0 |
| Buitendraad [mm] | M10 x 1,25 |
| Lengte [mm] | 165 |
€ 7,25
€ 7,25
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken