×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Kia Gloeibougie
Gloeibougie Valeo 345126
M10X1,25, M4
345126
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 81,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 14,40
€ 14,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345135
M10X1, M4
345135
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 112,2 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 19,18
€ 19,18
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345148
M10X1,25, M4
345148
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 82,9 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 14,40
€ 14,40
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345182
M10X1,25, M4
345182
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 148,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 35,84
€ 35,84
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345185
M10X1.25, M4
345185
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 134,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 27,24
€ 27,24
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345211
M10X1.25, M4
345211
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 139 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 39,10
€ 39,10
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345232
M10x1.25, M4
345232
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 129 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 27,85
€ 27,85
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345239
M10x1.25, M4
345239
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 164 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 30,82
€ 30,82
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345262
M10X1.25, M4
345262
| Draaimoment [Nm] | 18 |
| Totale lengte [mm] | 135,3 |
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10X1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 31,48
€ 31,48
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0027
M10 x 1,0
V99-14-0027
| Hoogte [mm] | 133 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
€ 13,70
€ 13,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0031
M10 x 1,25
V99-14-0031
| Hoogte [mm] | 88 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
€ 13,85
€ 13,85
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0053
M10 x 1,0, Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt
V99-14-0053
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
€ 22,93
€ 22,93
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0054
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
V99-14-0054
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 84,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 14,59
€ 14,59
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0055
M10 x 1,25, voor nagloeien geschikt
V99-14-0055
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,25 |
| Diameter [mm] | 12 |
| Lengte [mm] | 81,5 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 24,76
€ 24,76
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 50 92 1864
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
50 92 1864
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 35, 146 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 21,01
€ 11,13
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 37-14 860 0002
M10x1.25, M4
37-14 860 0002
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 119 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 92 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 31,99
€ 8,00
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-3002
M10x1.0mm, M4
IGP-3002
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 111 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
€ 23,62
€ 15,58
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-4006
M10x1.25mm, M4
IGP-4006
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 16 |
€ 11,86
€ 7,95
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Kavo Parts IGP-4007
M10x1.25mm, M4
IGP-4007
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25mm |
| Aansluittechniek | M4 |
| Lengte [mm] | 138,5 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 27,5 |
€ 34,50
€ 22,77
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Febi Bilstein 1003241
M10 x 1,25
1003241
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 115 |
€ 48,46
€ 23,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Swag 33 11 4330
M10 x 1,25
33 11 4330
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 115 |
€ 48,46
€ 23,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 208
M4, M10x1.25
H1 208
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 134,5 |
€ 22,12
€ 16,37
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 436
M4, M10x1.25
H1 436
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
€ 59,52
€ 44,04
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 442
M4, M10x1.25
H1 442
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Totale lengte [mm] | 130,5 |
€ 73,91
€ 54,69
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 789
M4, M10x1.25
H1 789
| Pooluitvoering | M4 |
| Conushelling | 120 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 84,5 |
€ 17,76
€ 14,92
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180155
M10 x 1,25
ADBP180155
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 5,4 |
| Lengte [mm] | 145 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 115 |
€ 48,46
€ 23,26
- -52%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADJ131802
M10 x 1, voor nagloeien geschikt
ADJ131802
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Lengte [mm] | 147 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 21,01
€ 11,13
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADM51805
M10 x 1,25, Metalen gloeibougie
ADM51805
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 84 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 23 |
€ 15,22
€ 9,28
- -39%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Bosch 0 250 202 094
M 10 x 1,25, M 4
0 250 202 094
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 0 |
| Conushelling | 119 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1,25 |
| Aansluittechniek | M 4 |
| Lengte [mm] | 90 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 22 |
| Aanvullende informatie | Duraterm |
€ 38,71
€ 36,38
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Jakoparts J5710306
M10x1,25, M4 / 2,5 Nm, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
J5710306
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 / 2,5 Nm |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 36 |
| Totale lengte [mm] | 165 |
€ 50,72
€ 18,77
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Jakoparts J5710507
M10x1,25, M4, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
J5710507
| Breekpunt [Nm] | 35 |
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Lengte 2 [mm] | 28,5 |
| Lengte 1 [mm] | 91,5 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 28,5 |
| Totale lengte [mm] | 139 |
€ 67,36
€ 14,14
- -79%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken