×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Jeep Cherokee Gloeibougie
Gloeibougie Blue Print ADBP180074
M10 x 1, Metalen gloeibougie
ADBP180074
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
€ 26,06
€ 14,07
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Blue Print ADBP180142
M10 x 1, Metalen gloeibougie
ADBP180142
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
€ 12,10
€ 6,53
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Meyle 44-14 860 0000
63°, M10x1, Pin Ø 4 mm
44-14 860 0000
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Conushelling | 63° |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Pin Ø 4 mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie, voor nagloeien geschikt |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 41,87
€ 9,63
- -77%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,78
€ 8,78
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0023
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
V99-14-0023
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
€ 13,59
€ 13,59
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0024
M12 x 1,25, Staafgloeibougie
V99-14-0024
| Nominale stroom [V] | 11 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
€ 15,71
€ 15,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0028
M10 x 1,00, Staafgloeibougie
V99-14-0028
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,00 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
€ 10,58
€ 16,07
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0041
Pompverstuiversysteem (PVS), 63?, M10 x 1,0, 10 mm
V99-14-0041
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Brandstoftoevoer | Pompverstuiversysteem (PVS) |
| Conushelling | 63? |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Sleutelwijdte | 10 mm |
| Stroomsterkte [A] | 16 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
€ 12,32
€ 12,32
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Vemo V99-14-0111
M8 x 1,00, Staafgloeibougie
V99-14-0111
| Conushelling | 93 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8 x 1,00 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 25,5 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
€ 20,92
€ 29,50
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Elparts 19571014
M10x1, 4mm PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
19571014
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | 4mm PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
€ 25,08
€ 9,28
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Herth+Buss Elparts 19571031
M10x1, PIN, voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie
19571031
| Spanning (Volt) | 7 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt, Staafgloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Totale lengte [mm] | 157 |
€ 76,87
€ 28,45
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 207
M10x1, Ø 4mm
H1 207
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 24,02
€ 24,02
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 408
M8x1, PIN
H1 408
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 130 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 46,65
€ 46,65
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 656
M12x1.25, M5
H1 656
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 19,70
€ 19,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900010304
M12X1,25, M5, Metalen gloeibougie
062900010304
| Verwarmingstijd [min] | 7 |
| Lengte 2 [mm] | 25 |
| Lengte 1 [mm] | 32 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Draaimoment [Nm] | 3 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 22 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 72,4 |
€ 22,49
€ 9,22
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900128304
M10X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900128304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 83 |
| Inbouwhoek | 63 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 130,5 |
€ 58,39
€ 22,77
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Magneti Marelli 062900141304
M8X1, PIN, Metalen gloeibougie
062900141304
| Verwarmingstijd [min] | 2 |
| Lengte 2 [mm] | 25,5 |
| Lengte 1 [mm] | 82 |
| Inbouwhoek | 93 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 10 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Totale lengte [mm] | 129 |
€ 57,26
€ 22,32
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie BSG BSG 62-870-007
Metalen gloeibougie
BSG 62-870-007
| Totale lengte [mm] | 90 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Gloeibougie uitvoering | Metalen gloeibougie |
| Inbouwdiepte [mm] | 24 |
€ 5,29
€ 5,29
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Hidria H1 656
M5, M12x1.25
H1 656
| Pooluitvoering | M5 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
€ 14,25
€ 10,83
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 6.27311
M10 x 1, 2 jaar garantie
6.27311
| Nettogewicht [g] | 25 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Lengte [mm] | 97 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 39,17
€ 16,06
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61100
M12 x 1,25, M5, 2 jaar garantie
7.61100
| Nettogewicht [g] | 27 |
| Schroefdraadmaat 2 | M12 x 1,25 |
| Schroefdraadmaat 1 | M5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 21,95
€ 12,51
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Dt Spare Parts 7.61101
M12 x 1,25, 2 jaar garantie
7.61101
| Nettogewicht [g] | 26 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 24,91
€ 7,72
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken