×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Fiat Gloeibougie
Terug naar Gloeibougie
Gloeibougie Valeo 345118
M8X1, PIN
345118
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 118,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 24,70
€ 24,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345128
M10X1, M4
345128
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 77,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 18,78
€ 18,78
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345131
M9X1, PIN
345131
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 150,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 31,77
€ 31,77
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345137
M12X1,25, PIN
345137
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 79,5 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 17,35
€ 17,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345140
M12X1,25, M4
345140
| Draaimoment [Nm] | 22 |
| Totale lengte [mm] | 71,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12X1,25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 16,72
€ 16,72
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345143
M10X1, M4
345143
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 117,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 26,52
€ 26,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345150
M10X1, M4
345150
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 96,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 19,94
€ 19,94
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345174
M8X1, PIN
345174
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 150,9 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 8 |
€ 29,09
€ 29,09
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345189
M10X1, M4
345189
| Draaimoment [Nm] | 15 |
| Totale lengte [mm] | 81,4 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 10 |
€ 31,80
€ 31,80
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345218
M9X1, PIN
345218
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 156,4 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 29,12
€ 29,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345219
M9X1, PIN
345219
| Draaimoment [Nm] | 12 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 9 |
€ 28,33
€ 28,33
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Valeo 345248
M9X1, PIN
345248
| Draaimoment [Nm] | 10 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Spanning (Volt) | 5 |
| Schroefdraadmaat | M9X1 |
| Aansluittechniek | PIN |
| Sleutelwijdte | 12 |
€ 31,45
€ 31,45
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 126
M12x1.25, M4x0,7
H1 126
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 67 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 14,52
€ 14,52
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 193
M8x1, Ø 4mm
H1 193
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 97 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 31,35
€ 31,35
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 396
M9x1, Ø 4mm
H1 396
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 156,5 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 32,16
€ 32,16
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 656
M12x1.25, M5
H1 656
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 24,5 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 19,70
€ 19,70
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 705
M10x1, M4x0,7
H1 705
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 35 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 147 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 25,10
€ 25,10
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 712
M12x1.25, M4
H1 712
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M4 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 72 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 24,58
€ 24,58
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 731
M10x1, M4x0,7
H1 731
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 89 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 24,27
€ 24,27
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 732
M10x1, M4x0,7
H1 732
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 107 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 13,66
€ 13,66
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 737
M8x1, M4x0,7
H1 737
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 123 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 793
M10x1, M4x1
H1 793
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x1 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 95 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 802
M10x1, Ø 4mm
H1 802
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 103 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 27,10
€ 27,10
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 808
M10x1, M4x0,7
H1 808
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 31,87
€ 31,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 815
M8x1, Ø 4mm
H1 815
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 40 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 152 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 31,87
€ 31,87
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 816
M9x1, Ø 4mm
H1 816
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 15 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 10 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M9x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 9 |
| Inbouwdiepte [mm] | 30 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 152 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 26,96
€ 26,96
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 826
M12x1.25, M5
H1 826
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Aansluittechniek | M5 |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 25 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 71 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 18,95
€ 18,95
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 842
M12x1,25, Ø 4mm
H1 842
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 25 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 12 |
| Inbouwdiepte [mm] | 21 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 76 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 22,12
€ 22,12
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 859
M8x1, Ø 4mm
H1 859
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 14 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 8 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M8x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 8 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 119 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 30,71
€ 30,71
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H1 992
M10x1, M4x0,7
H1 992
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | M4x0,7 |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 28 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 118,6 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 28,63
€ 28,63
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 017
M10x1, Ø 4mm
H5 017
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 93 |
| Spanning (Volt) | 4,4 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 26 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 163 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 38,57
€ 38,57
Tijdelijk uitverkocht
Gloeibougie Metzger H5 020
M10x1, Ø 4mm
H5 020
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 18 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 15 |
| Conushelling | 63 |
| Spanning (Volt) | 11 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aansluittechniek | Ø 4mm |
| Sleutelwijdte | 10 |
| Inbouwdiepte [mm] | 29 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 0873012 |
| Totale lengte [mm] | 107,8 |
| Aanvullende informatie | OE-LEVERANCIER |
€ 25,39
€ 25,39
Tijdelijk uitverkocht