Kia Sportage Fuseekogel
Met synthetisch vet
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | 18 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12X1,25, Vooras
| Buitendraad [mm] | 12X1,25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 86 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, M12 x 1,25
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | M12 x 1,25 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met synthetisch vet, VKDS 815516
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | 18 |
| Artikelnummer paar | VKDS 815516 |
- -8%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -52%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, 54530-3S000
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,4 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54530-3S000 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 179216 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 179215 |
- -47%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33 10 7273 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met moeren |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 33 10 7272 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-3042
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-3042 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-4019
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-4019 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm, SBJ-4018
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Artikelnummer paar | SBJ-4018 |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18.1mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | 18.1mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12X1.25 RHT
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Schroefdraadmaat 1 | M12X1.25 RHT |
| Artikelnummer paar | 220461 |
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 112 |
| Breedte [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 132 |
| Breedte [mm] | 66,5 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, 54530-2S500
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Voor OE nummer | 54530-2S500 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, 54530-3S000
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,4 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Voor OE nummer | 54530-3S000 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M8 x 1,25, M16 x 1,5, Vooras rechts, Onder
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 8,5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M8 x 1,25, M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 17,8 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 14,5 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie |
- -62%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.