Kia Shuma Fuseekogel
Vooras rechts, Onder, Vooras links, B092-34-550
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | B092-34-550 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 15 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwplaats | Vooras |
| Diameter [mm] | 15 |
| Gatdiameter [mm] | 12 |
- -82%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras, 2 x M12
| Inbouwplaats | Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Enkel in combinatie met | 2 x M12 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Vooras
| Inbouwdiameter [mm] | 18 |
| Totale hoogte [mm] | 73 |
| Totale lengte [mm] | 151 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, rechts, Links, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, rechts, Links, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, 0K2A1-34-550A
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 0K2A1-34-550A |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, 0K2A1-34-550A
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 0K2A1-34-550A |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Let op de serviceinformatie |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, 0K2A1-34-550A
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | 0K2A1-34-550A |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, B092-34-550
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | B092-34-550 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
16mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | 16mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Met synthetisch vet
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met synthetisch vet |
| Schroefdraadmaat 1 | 18 |
- -19%
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 16 |
- -21%
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8 |
| Verpakkingslengte [cm] | 21,5 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Gewicht [kg] | 0,700 |
- -41%
Onder, Vooras links en rechts, BSG 40-310-139
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Componentennummer | BSG 40-310-139 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -27%
Onder, Vooras links en rechts
| Buitendraad 2 [mm] | 18 |
| Lengte [mm] | 109 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Gewicht [kg] | 0,527 |
- -43%
- -74%
Vooras rechts, Onder, Vooras links, B092-34-550
| Gewicht [kg] | 0,59 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Voor OE nummer | B092-34-550 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -65%
- -47%
Vooras rechts, Vooras links, Onder, Met toebehoren
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -76%