Kia RIO Fuseekogel
M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Onder, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12x1,25, Vooras
| Buitendraad [mm] | 12x1,25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 82 |
| Inbouwplaats | Vooras |
- -68%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
12 x 1,25, Onder, Vooras
| Buitendiameter 1 [mm] | 12 x 1,25 |
| Inbouwdiameter [mm] | 15 |
| Totale hoogte [mm] | 80 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras |
| Diameter [mm] | 39 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras onderaan
| Buitendiameter [mm] | 40 |
| Inbouwdiameter [mm] | 18 |
| Totale hoogte [mm] | 76 |
| Inbouwplaats | Vooras onderaan |
- -55%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:8, M12x1,25
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 72,5 |
| Schroefdraadmaat | M12x1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Diameter [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1:8, Buiten, Onder, Vooras rechts
| Conushelling | 1 |
| Inbouwplaats | Buiten, Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Schroefdraadmaat | M12x1.5 |
| Conusafmeting [mm] | 17 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras links, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Paarsgewijze vervanging is raadzaam | |
| Inbouwplaats | Vooras links, Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Versterkte uitvoering | |
| Aanvullende informatie | MEYLE-HD: Better than OE. |
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
M12x1.25mm, voor driehoeksdraagarm
| Hoogte [mm] | 83 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -57%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
TÜV®/GS-gekeurd, M12 x 1,25 RHT M, Onder, Vooras rechts
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 12,2 |
| Registratietype | TÜV®/GS-gekeurd |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 RHT M |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Afstand tussen de bevestigingsgaten [mm] | 76 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M12X1.25, Samengeperst
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 47,8 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 17,1 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Box, M12X1.25, Geschroefd
| Verpakkingshoogte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,5 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 76 |
| Hoogte [mm] | 73 |
| Schroefdraadmaat | M12X1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 15,2 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
- -57%
Box, Samengeperst
| Verpakkingshoogte [cm] | 8 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9 |
| Verpakkingslengte [cm] | 12,5 |
| Bundeltype | Box |
| Lengte [mm] | 45,9 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Monteerwijze | Samengeperst |
- -46%
- -29%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
18mm, voor driehoeksdraagarm
| Diameter [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | 18mm |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -43%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm, Met zekerheidsring
| Buitendiameter 1 [mm] | 40 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
- -53%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, Met zekerheidsring, BSG 40-310-061
| Boutkopdiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 45 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Componentennummer | BSG 40-310-061 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links en rechts, BSG 40-310-084
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Componentennummer | BSG 40-310-084 |
| Gewicht [kg] | 0 |
- -25%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25, Onder, Vooras links en rechts, BSG 40-310-085
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Binnendiameter [mm] | 12 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links en rechts |
| Dikte [mm] | 44 |
| Componentennummer | BSG 40-310-085 |
| Gewicht [kg] | 1 |
- -27%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Gefosfateerd, grijs, M12 x 1,25, Vooras links en rechts
| Oppervlakte | Gefosfateerd |
| Kleur | Grijs |
| Schroefdraad lengte [mm] | 19,2 |
| Buitendraad [mm] | M12 x 1,25 |
| Binnendiameter [mm] | 12,3 |
| Inbouwplaats | Vooras links en rechts |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Materiaal | Staal |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -51%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, rechts, Links, Vooras
| Inbouwplaats | Onder, rechts, Links, Vooras |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras links, Vooras rechts
| Inbouwplaats | Onder, Vooras links, Vooras rechts |
| Vereist aantal stuks | 2 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1:8, M12x1.25, Met toebehoren
| Conushelling | 1 |
| Lengte [mm] | 75,2 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met toebehoren |
- -56%
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
1/8, Rechts onder, Links onder, R-M12×1,25
| Conushelling | 1/8 |
| Inbouwplaats | Rechts onder, Links onder |
| Schroefdraadmaat | R-M12×1,25 |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Gewicht [kg] | 0,33 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.