Hyundai Fuseekogel
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -51%
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M42 x 1,5, M12 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M42 x 1,5, M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 15,1 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Schroeven / moerenuitvoering | Met breekplaat |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Onder, Vooras rechts, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 10,8, 12,1 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts, Vooras links |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 47,1 |
| Breedte [mm] | 47,1 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10x1.25
| Lengte [mm] | 80 |
| Breedte [mm] | 42 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.25 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 16mm
| Lengte [mm] | 48 |
| Breedte [mm] | 48 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 16mm |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 106 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 112 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 20mm
| Lengte [mm] | 123 |
| Breedte [mm] | 70 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 20mm |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 112 |
| Breedte [mm] | 47 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12x1.25
| Lengte [mm] | 46 |
| Breedte [mm] | 46 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M12x1.25 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 132 |
| Breedte [mm] | 66,5 |
| Hoogte [mm] | 74 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pinch Bolt 18mm
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 69,5 |
| Hoogte [mm] | 76 |
| Schroefdraadmaat | Pinch Bolt 18mm |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M12 x 1,25 x 22,3
| Lengte [mm] | 59 |
| Breedte [mm] | 59 |
| Hoogte [mm] | 81 |
| Schroefdraadmaat | M12 x 1,25 x 22,3 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16 x 1,5 x 20
| Lengte [mm] | 150 |
| Breedte [mm] | 99 |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M16 x 1,5 x 20 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 87 |
| Breedte [mm] | 72 |
| Hoogte [mm] | 84 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M16x1.5
| Lengte [mm] | 74,1 |
| Breedte [mm] | 66 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M16x1.5 |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 100 |
| Breedte [mm] | 90 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M14x1.5
| Lengte [mm] | 99 |
| Breedte [mm] | 96 |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | M14x1.5 |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M12 x 1,25, Vooras rechts, Onder, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M12 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Onder, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie | |
| Aanvullende informatie | ProKit |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links, voor driehoeksdraagarm
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
M16 x 1,5, Onder, Vooras rechts, voor driehoeksdraagarm
| Maat van uitwendige schroefdraad | M16 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Onder, Vooras rechts |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Let op de serviceinformatie | |
| Artikelnummer paar | 41718 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M14 x 1,5, Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links
| Maat van uitwendige schroefdraad | M14 x 1,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Bovenaan, Vooras links |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kroonmoer en splitpen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Vooras rechts, Vooras links, Onder, 54530-2S500
| Diameter van de bevestigingspunten [mm] | 13,5 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Onder |
| Voor OE nummer | 54530-2S500 |
| Conusafmeting [mm] | 18 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met montage-/bevestigingsmateriaal |
| Let op de serviceinformatie |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
M10 x 1,25, Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1,25 |
| Inbouwplaats | Vooras rechts, Vooras links, Bovenaan |
| Conusafmeting [mm] | 15 |
| Draagarmtype | Voor driehoeksdraagarm |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met borgmoer |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met zekerheidsring |
| Let op de serviceinformatie |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.